Mérkőzések

Eseménynaptár
2018 augusztus 31.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
32-22
Sport36-Komló
2018 szeptember 8.
18:00
Dabas
K&H férfi kézilabda liga
RotaChrom Dabas
23-23
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 szeptember 16.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
30-25
Ceglédi KKSE
2018 szeptember 29.
18:00
Csurgó
K&H férfi kézilabda liga
Csurgói KK
29-26
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 október 6.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
27-22
CYEB Budakalász
2018 október 13.
15:00
Balatonfüred
K&H férfi kézilabda liga
Balatonfüredi KSE
27-24
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 október 19.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
33-30
DVTK-Eger
2018 november 3.
18:00
Budapest
K&H férfi kézilabda liga
Ferencvárosi TC
34-21
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 november 11.
13:30
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
24-22
Grundfos Tatabánya KC
2018 november 13.
18:00
Szeged
K&H férfi kézilabda liga
MOL-PICK Szeged
38-29
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 november 20.
19:00
Hatvan
Magyar Kupa
OKTAT 60-Hatvani KSZSE
18-30
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 november 28.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
23-34
Telekom Veszprém
2018 december 6.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
22-27
MOL-PICK Szeged
2018 december 8.
18:00
Mezőkövesd
K&H férfi kézilabda liga
Mezőkövesdi KC
25-35
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 december 11.
18:00
Balatonfüred
Magyar Kupa
Balatonfüred KSE
28-24
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 december 15.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
33-24
Vecsési SE
2018 december 19.
17:00
Balatonboglár
K&H férfi kézilabda liga
Férfi Junior Válogatott
31-31
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 január 9.
18:00
Gyöngyös
Ligakupa
HE-DO B.Braun Gyöngyös
25-23
DVTK-Eger
2019 január 11.
18:00
Eger
Ligakupa
DVTK-Eger
23-30
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 január 15.
18:30
Mezőkövesd
Ligakupa
Mezőkövesdi KC
28-26
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 január 17.
18:00
Gyöngyös
Ligakupa
HE-DO B.Braun Gyöngyös
27-28
Mezőkövesdi KC
2019 január 23.
19:00
Szigetszentmiklós
Ligakupa
Szigetszentmiklósi KSK
18-25
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 január 25.
18:30
Gyöngyös
Ligakupa
HE-DO B.Braun Gyöngyös
37-23
Szigetszentmiklósi KSK
2019 február 1.
18:00
Komló
K&H férfi kézilabda liga
Sport36-Komló
23-24
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 február 9.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
28-27
RotaChrom Dabas
2019 február 19.
19:00
Dabas
Ligakupa
RotaChrom Dabas
30-34
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 február 22.
18:00
Cegléd
K&H férfi kézilabda liga
Ceglédi KKSE
25-24
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 március 2.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
27-24
Csurgói KK
2019 március 6.
18:00
Gyöngyös
Ligakupa
HE-DO B.Braun Gyöngyös
30-29
RotaChrom Dabas
2019 március 9.
18:00
Budakalász
K&H férfi kézilabda liga
CYEB Budakalász
20-20
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 március 16.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
20-26
Balatonfüredi KSE
2019 március 23.
18:00
Eger
K&H férfi kézilabda liga
DVTK-Eger
24-24
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 március 30.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
26-20
Ferencvárosi TC
2019 április 16.
18:30
Vecsés
Ligakupa
Vecsési SE
21-34
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 április 24.
18:00
Gyöngyös
Ligakupa
HE-DO B.Braun Gyöngyös
26-28
Vecsési SE
2019 május 1.
18:00
Tatabánya
K&H férfi kézilabda liga
Grundfos Tatabánya KC
30-33
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 május 7.
18:00
Veszprém
K&H férfi kézilabda liga
Telekom Veszprém
38-32
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 május 11.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
29-20
Mezőkövesdi KC
2019 május 18.
18:00
Vecsés
K&H férfi kézilabda liga
Vecsési SE
28-31
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 május 21.
18:00
Gyöngyös
Ligakupa
HE-DO B.Braun Gyöngyös
30-27
Csurgói KK
2019 május 24.
18:00
Csurgó
Ligakupa
Csurgói KK
23-26
HE-DO B.Braun Gyöngyös
K&H liga
Hely
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
  • 1.
    MOL-PICK SZEGED
    26
    25
    1
    0
    907
    656
    251
    51
  • 2.
    Telekom Veszprém
    26
    23
    0
    3
    908
    640
    268
    46
  • 3.
    Grundfos Tatabánya KC
    26
    20
    2
    4
    740
    637
    103
    42
  • 4.
    Balatonfüredi KSE
    26
    18
    0
    8
    708
    643
    65
    36
  • 5.
    Csurgói KK
    26
    15
    3
    8
    722
    689
    33
    33
  • 6.
    HE-DO B. Braun Gyöngyös
    26
    14
    3
    9
    700
    687
    13
    31
  • 7.
    Ferencvárosi TC
    26
    11
    0
    15
    695
    690
    5
    22
  • 8.
    RotaChrom Dabas
    26
    9
    3
    14
    660
    708
    -48
    21
  • 9.
    Sport36-Komló
    26
    10
    1
    15
    672
    744
    -72
    21
  • 10.
    DVTK-Eger
    26
    7
    3
    16
    701
    779
    -78
    17
  • 11.
    CYEB Budakalász
    26
    6
    4
    16
    644
    725
    -81
    16
  • 12.
    Mezőkövesdi KC
    26
    6
    3
    17
    625
    740
    -115
    15
  • 13.
    Ceglédi KKSE
    26
    6
    1
    19
    635
    761
    -126
    13
  • 14.
    Vecsési SE
    26
    0
    0
    26
    603
    821
    -218
    0
K&H liga
  • 1.
    MOL-PICK SZEGED
    M
    26
    LG
    907
    GY
    25
    KG
    656
    D
    1
    GK
    251
    V
    0
    P
    51
  • 2.
    Telekom Veszprém
    M
    26
    LG
    908
    GY
    23
    KG
    640
    D
    0
    GK
    268
    V
    3
    P
    46
  • 3.
    Grundfos Tatabánya KC
    M
    26
    LG
    740
    GY
    20
    KG
    637
    D
    2
    GK
    103
    V
    4
    P
    42
  • 4.
    Balatonfüredi KSE
    M
    26
    LG
    708
    GY
    18
    KG
    643
    D
    0
    GK
    65
    V
    8
    P
    36
  • 5.
    Csurgói KK
    M
    26
    LG
    722
    GY
    15
    KG
    689
    D
    3
    GK
    33
    V
    8
    P
    33
  • 6.
    HE-DO B. Braun Gyöngyös
    M
    26
    LG
    700
    GY
    14
    KG
    687
    D
    3
    GK
    13
    V
    9
    P
    31
  • 7.
    Ferencvárosi TC
    M
    26
    LG
    695
    GY
    11
    KG
    690
    D
    0
    GK
    5
    V
    15
    P
    22
  • 8.
    RotaChrom Dabas
    M
    26
    LG
    660
    GY
    9
    KG
    708
    D
    3
    GK
    -48
    V
    14
    P
    21
  • 9.
    Sport36-Komló
    M
    26
    LG
    672
    GY
    10
    KG
    744
    D
    1
    GK
    -72
    V
    15
    P
    21
  • 10.
    DVTK-Eger
    M
    26
    LG
    701
    GY
    7
    KG
    779
    D
    3
    GK
    -78
    V
    16
    P
    17
  • 11.
    CYEB Budakalász
    M
    26
    LG
    644
    GY
    6
    KG
    725
    D
    4
    GK
    -81
    V
    16
    P
    16
  • 12.
    Mezőkövesdi KC
    M
    26
    LG
    625
    GY
    6
    KG
    740
    D
    3
    GK
    -115
    V
    17
    P
    15
  • 13.
    Ceglédi KKSE
    M
    26
    LG
    635
    GY
    6
    KG
    761
    D
    1
    GK
    -126
    V
    19
    P
    13
  • 14.
    Vecsési SE
    M
    26
    LG
    603
    GY
    0
    KG
    821
    D
    0
    GK
    -218
    V
    26
    P
    0