Mérkőzések

Eseménynaptár
2018 augusztus 31.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
32-22
Sport36-Komló
2018 szeptember 8.
18:00
Dabas
K&H férfi kézilabda liga
Dabas KC VSE
23-23
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 szeptember 16.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
30-25
Ceglédi KKSE
2018 szeptember 29.
18:00
Csurgó
K&H férfi kézilabda liga
Csurgói KK
29-26
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 október 6.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
27-22
CYEB Budakalász
2018 október 13.
15:00
Balatonfüred
K&H férfi kézilabda liga
Balatonfüredi KSE
27-24
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 október 19.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
33-30
DVTK Eger
2018 november 3.
18:00
Budapest
K&H férfi kézilabda liga
Ferencvárosi TC
34-21
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 november 11.
13:30
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
24-22
Grundfos Tatabánya KC
2018 november 13.
18:00
Szeged
K&H férfi kézilabda liga
MOL-PICK Szeged
38-29
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 november 20.
19:00
Hatvan
Magyar Kupa
OKTAT 60-Hatvani KSZSE
18-30
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 november 28.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
23-34
Telekom Veszprém
2018 december 6.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
22-27
MOL-PICK Szeged
2018 december 8.
18:00
Mezőkövesd
K&H férfi kézilabda liga
Mezőkövesdi KC
25-35
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 december 11.
18:00
Balatonfüred
Magyar Kupa
Balatonfüred KSE
28-24
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2018 december 15.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
33-24
Vecsési SE
2018 december 19.
17:00
Balatonboglár
K&H férfi kézilabda liga
Férfi Junior Válogatott
31-31
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 január 9.
18:00
Gyöngyös
Ligakupa
HE-DO B.Braun Gyöngyös
25-23
DVTK-Eger
2019 január 11.
18:00
Eger
Ligakupa
DVTK-Eger
23-30
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 január 15.
18:30
Mezőkövesd
Ligakupa
Mezőkövesdi KC
28-26
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 január 17.
18:00
Gyöngyös
Ligakupa
HE-DO B.Braun Gyöngyös
27-28
Mezőkövesdi KC
2019 január 23.
19:00
Szigetszentmiklós
Ligakupa
Szigetszentmiklósi KSK
18-25
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 január 25.
18:30
Gyöngyös
Ligakupa
HE-DO B.Braun Gyöngyös
37-23
Szigetszentmiklósi KSK
2019 február 1.
18:00
Komló
K&H férfi kézilabda liga
Sport36-Komló
23-24
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 február 9.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
28-27
Dabasi KC VSE
2019 február 19.
19:00
Dabas
Ligakupa
Dabasi KC VSE
30-34
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 február 22.
18:00
Cegléd
K&H férfi kézilabda liga
Ceglédi KKSE
még 1 nap
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 március 2.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
még 9 nap
Csurgói KK
2019 március 6.
18:00
Gyöngyös
Ligakupa
HE-DO B.Braun Gyöngyös
még 13 nap
Dabasi KC VSE
2019 március 9.
18:00
Budakalász
K&H férfi kézilabda liga
CYEB Budakalász
még 16 nap
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 március 16.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
még 23 nap
Balatonfüredi KSE
2019 március 23.
18:00
Eger
K&H férfi kézilabda liga
Eger Eszterházy SZSE
még 30 nap
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 március 30.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
még 37 nap
Ferencvárosi TC
2019 április 20.
18:00
Tatabánya
K&H férfi kézilabda liga
Grundfos Tatabánya KC
még 58 nap
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 május 7.
18:00
Veszprém
K&H férfi kézilabda liga
Telekom Veszprém
még 75 nap
HE-DO B.Braun Gyöngyös
2019 május 11.
18:00
Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga
HE-DO B.Braun Gyöngyös
még 79 nap
Mezőkövesdi KC
2019 május 18.
18:00
Vecsés
K&H férfi kézilabda liga
Vecsési SE
még 86 nap
HE-DO B.Braun Gyöngyös
K&H liga
Hely
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
  • 1.
    MOL-PICK SZEGED
    19
    19
    0
    0
    675
    475
    200
    38
  • 2.
    Telekom Veszprém
    16
    14
    0
    2
    555
    377
    178
    28
  • 3.
    Grundfos Tatabánya KC
    15
    12
    1
    2
    417
    357
    60
    25
  • 4.
    Csurgói KK
    15
    9
    2
    4
    413
    389
    24
    20
  • 5.
    HE-DO B. Braun Gyöngyös
    16
    9
    1
    6
    434
    432
    2
    19
  • 6.
    Balatonfüredi KSE
    16
    9
    0
    7
    422
    416
    6
    18
  • 7.
    Ferencvárosi TC
    15
    8
    0
    7
    388
    371
    17
    16
  • 8.
    Sport36-Komló
    15
    7
    1
    7
    390
    424
    -34
    15
  • 9.
    Dabasi KC VSE
    16
    4
    2
    10
    407
    437
    -30
    10
  • 10.
    DVTK-Eger
    16
    4
    2
    10
    419
    486
    -67
    10
  • 11.
    Ceglédi KKSE
    15
    4
    1
    10
    364
    442
    -78
    9
  • 12.
    Mezőkövesdi KC
    16
    2
    2
    12
    382
    460
    -78
    6
  • 13.
    CYEB Budakalász
    15
    2
    2
    11
    364
    442
    -78
    6
  • 14.
    Vecsési SE
    15
    0
    0
    15
    327
    449
    -122
    0
K&H liga
  • 1.
    MOL-PICK SZEGED
    M
    19
    LG
    675
    GY
    19
    KG
    475
    D
    0
    GK
    200
    V
    0
    P
    38
  • 2.
    Telekom Veszprém
    M
    16
    LG
    555
    GY
    14
    KG
    377
    D
    0
    GK
    178
    V
    2
    P
    28
  • 3.
    Grundfos Tatabánya KC
    M
    15
    LG
    417
    GY
    12
    KG
    357
    D
    1
    GK
    60
    V
    2
    P
    25
  • 4.
    Csurgói KK
    M
    15
    LG
    413
    GY
    9
    KG
    389
    D
    2
    GK
    24
    V
    4
    P
    20
  • 5.
    HE-DO B. Braun Gyöngyös
    M
    16
    LG
    434
    GY
    9
    KG
    432
    D
    1
    GK
    2
    V
    6
    P
    19
  • 6.
    Balatonfüredi KSE
    M
    16
    LG
    422
    GY
    9
    KG
    416
    D
    0
    GK
    6
    V
    7
    P
    18
  • 7.
    Ferencvárosi TC
    M
    15
    LG
    388
    GY
    8
    KG
    371
    D
    0
    GK
    17
    V
    7
    P
    16
  • 8.
    Sport36-Komló
    M
    15
    LG
    390
    GY
    7
    KG
    424
    D
    1
    GK
    -34
    V
    7
    P
    15
  • 9.
    Dabasi KC VSE
    M
    16
    LG
    407
    GY
    4
    KG
    437
    D
    2
    GK
    -30
    V
    10
    P
    10
  • 10.
    DVTK-Eger
    M
    16
    LG
    419
    GY
    4
    KG
    486
    D
    2
    GK
    -67
    V
    10
    P
    10
  • 11.
    Ceglédi KKSE
    M
    15
    LG
    364
    GY
    4
    KG
    442
    D
    1
    GK
    -78
    V
    10
    P
    9
  • 12.
    Mezőkövesdi KC
    M
    16
    LG
    382
    GY
    2
    KG
    460
    D
    2
    GK
    -78
    V
    12
    P
    6
  • 13.
    CYEB Budakalász
    M
    15
    LG
    364
    GY
    2
    KG
    442
    D
    2
    GK
    -78
    V
    11
    P
    6
  • 14.
    Vecsési SE
    M
    15
    LG
    327
    GY
    0
    KG
    449
    D
    0
    GK
    -122
    V
    15
    P
    0