Utánpótlás: tornákkal indult az év
| Kategória: Híreink

Az ország számos pontján léptek pályára az év első heteiben a Gyöngyösi Kézilabda Klub utánpótláscsapatai, amelyek kiváló eredményekkel indították a 2020-as esztendőt.

Lány U14-es csapatunk Szombathelyen kezdte az évet, ahol egy igen erős tornán vettek részt növendékeink. Két győzelem és két vereség után az 5. helyen végeztek.

Fiú U11-es együttesünk Szegeden, egy meghívásos tornán indult, ahol a Komló és a Kecskemét legyőzése után a döntőben a hazaiak ellen maradtak alul a fiatalok. A torna legjobb játékosának a gyöngyösi Szedmák Áront választották.

U13-as fiúcsapatunk Mezőkövesden szerepelt, és a szlovák Kassa, valamint az Eger után szintén a házigazdáktól kaptak ki. A legjobb játékos ezen a tornán is a mieink soraiból került ki Záray Zalán
személyében.

Fiú ifjúsági alakulatunk Egerben játszott a hétvégén. A Dobó Kupán a Békés elleni győzelmet követően, pihenő nélkül már nem bírtak a házigazdákkal, így a dobogó második fokára állhattak fel. A torna legjobb játékosának Jaros Olivér bizonyult.

A Gyöngyösi Kézilabda Klub egy játékost adott a magyar serdülő válogatottnak: Gulyás Máté nemzeti mezben játszva Veszprémben lett tornagyőztes.