NB II: Hétből hét

A B. Braun Gyöngyös U23-as csapata hét forduló után is veretlen az NB II-es bajnokság Északi csoportjában. A mieink a hetedik forduló pénteki mérkőzésén a PLER Budapest vendégeként léptek pályára a fővárosban, és újabb magabiztos győzelemmel őrizték meg százszázalékos mérlegüket.

A találkozót a hazaiak kezdték jobban, akik 7-2-re, majd az első félidő derekán 8-5-re is vezettek, a folytatásban azonban sikerült egyenlítenünk, és a játékrész végére a vezetést is megszereztük (11-12). A második félidőben végig vezetve nem csak az előnyünket sikerült megőriznünk, hanem tovább is tudtuk növelni a különbséget, és 20-13-ra, majd 26-14-re is vezettünk. A vége hatgólos siker lett, ami azt jelenti, hogy Doros Ákos legénysége továbbra is százszázalékos az NB II. Északi csoportjában. A mieink november 15-én lépnek legközelebb pályára, akkor a Gödöllő vendégi leszünk.

29 BBraunGyongyos jun 2014 ok

Férfi kézilabda NB II., Észak, 7. forduló

PLER-Budapest U23 – B. Braun Gyöngyös U23 22-28 (11-12)
Lőrinci Sportcsarnok
V.: Bognár A., Mandl G.

PLER-Budapest U23: Kránitz, Sinkovits 2, Tóth P. 2, Csontos 1, Rédai 5, Bohács, Kalmár, Balogh Á., Bauer (kapusok), Farkas T. 3 (3/1), Vízler 4 (1/0), Glózik 3, Szombati 1, Tóth B. 1, Kurczab, Kovács V.
Vezetőedző: Kovács Mihály

B. Braun Gyöngyös U23: Holló, Tóth Á. 3 (1/0), Koncz 7 (2/2), Munkácsi 2, Koller 7, Nagy Bence 4, Tóth G., Istvanovszki, Rasch (1/0), Székely D., Temesvári, Zsákovits, Erdei, Divéki 1, Nagy Brúnó 1, Völker 3.
Vezetőedző: Doros Ákos

Kiállítások: 6 ill. 4 perc
Büntetőből: 4/1 ill. 4/2.