Komlón elért döntetlennel folytatta szereplését a Ligakupában a B. Braun Gyöngyös csapata. A mieink a szoros első félidő (15-14) után a második játékrészben háromgólos hátrányból egyenlítettek, a hajrában pedig őrült izgalmak után értek el döntetlent (26-26). Szerdán délelőtt tizenegy órától ugyancsak Komlón csap össze a két alakulat.

01 komlo bbgy 2

Szorosan alakult a találkozó első negyedórája: az 5. percben 3-3, a 10. percben 5-6, míg a 15. percben 8-8 volt az állás. A következő ötperces periódusban a hazaiak kétgólos előnyt dolgoztak ki (12-10), amiből egyet a félidő végéig meg tudtak őrizni, így 15-14-es állásnál kezdődött a szünet.

A második játékrész elején tovább nőtt a különbség a csapatok között, a hazaiak az első öt percet 2-0-ára nyerték, ezzel 17-14-re módosították az állást. A háromgólos különbség még a 40. percben is megvolt a csaptok között (19-16), a 45. percre azonban sikerült felzárkóznunk egy találatra (20-19), a hajrára pedig egyenlítettünk: tíz perccel a vége előtt 21-21 volt az állás. A szoros végjátékban az 55. percben 24-24-es állást mutatott az eredményjelző, az igazi izgalmak így a végére maradtak. Öt másodperccel a lefújás előtt kapus nélkül támadtunk, és egyenlítettünk, a komlóiak azonban középkezdés után az üres kapunkra lőtték a labdát. Belesáncoltunk a hatoson belül, amiért a játékvezetők piros lapot és hétméterest ítéltek, így a hazaiak kezében volt a lehetőség, hogy az utolsó utáni pillanatban a maguk javára fordítsák a mérkőzést. Holló Márk azonban hárította a büntetőt, így maradt a döntetlen (26-26). Szerdán délelőtt tizenegy órától a két csapat ismét megküzd egymással.

Komlón elért döntetlennel folytatta szereplését a Ligakupában a B. Braun Gyöngyös csapata. A mieink a szoros első félidő után a második játékrészben háromgólos hátrányból egyenlítettek, a hajrában pedig egyik csapat sem tudta a maga javára billenteni a mérleg nyelvét. Szerdán délelőtt tizenegy órától ugyancsak Komlón csap össze a két alakulat.

A második játékrész elején tovább nőtt a különbség a csapatok között, a hazaiak az első öt percet 2-0-ára nyerték, ezzel 17-14-re módosították az állást. A háromgólos különbség még a 40. percben is megvolt a csaptok között (19-16), a 45. percre azonban sikerült felzárkóznunk egy találatra (20-19), a hajrára pedig egyenlítettünk: tíz perccel a vége előtt 21-21 volt az állás. A szoros végjátékban az 55. percben 24-24-es állást mutatott az eredményjelző, és a végére sem sikerült eldönteni a találkozót, 26-26-os állásnál fújták le a meccset a játékvezetők. Szerdán délelőtt tizenegy órától a két csapat ismét megküzd egymással.