A Vác ellen gyakorolt a B. Braun Gyöngyös
| Kategória: Híreink

Kemény munkával folytatja a felkészülést a B. Braun Gyöngyös csapata, amely a komoly terhelés mellett a Vác elleni két edzőmérkőzéssel hangol a héten a szeptember 10-én kezdődő bajnoki szezonra.

bbgy vac 0802 14

Első felkészülési mérkőzését magabiztosan nyerte meg a Cegléd ellen a B. Braun Gyöngyös csapata, amely ezen a héten a Vác ellen lépett pályára, és szenvedett hétgólos, 35-28 arányú vereséget. A mieink jelentős terhelést kaptak az elmúlt napokban, ezért sem tudták felvenni a ritmust ellenfelünkkel.

– Sok pozitív dolgot ma nem láttam a pályán – kezdte étékelését Konkoly Csaba vezetőedző. – A kapott gólok száma is mutatja, hogy nem tudtuk felvenni a Vác ritmusát, amiben benne van az is, hogy a héten nagyobb terhelést kaptak a srácok. A második félidő középső harmadában voltak jó pillanataink, de hiába közelítettük meg az ellenfelet, kritikus szituációkban hibáztunk, amivel újabb lehetőséget adtunk nekik a gólszerzésre. Van még hová fejlődnünk, ez tisztán látszik.

bbgy vac 0802 13

Hegedűs Márk és Lubomir Duris sérülés miatt nem léphetett pályára a szerdai mérkőzésen, de állapotuk a várakozások szerint egy-két héten belül helyre jön. Konkoly Csaba szerint még szinte minden poszton fejlődnie kell a csapatnak.

– Az apróbb sérülések miatt Duris és Hegedűs nem volt bevethető, s irányítóban Dumencic egyelőre még adós a teljesítményével. Az átlövők többnyire hozzák, amit várok tőlük, jobbszélen pedig a bátorságot hiányolom időnként – mondta Konkoly Csaba.

A B. Braun Gyöngyös hét új játékossal felálló új csapata továbbra is kemény fizikai munkával készül az egy hónap múlva esedékes bajnoki rajtra, pénteken pedig idegenben is megmérkőzik a Vác alakulatával. Jövő hét pénteken Dabasra utazunk, ahol két alkalommal is pályára lépünk az újonc ellen.