Utánpótlás

Fiú ifjúsági

Férfi ifjúsági I. osztály, Kelet 2019/2020

2019. augusztus 29. csütörtök 16:00
HE-DO B. BRAUN Gyöngyös – Orosházi FKSE- LINAMAR 29-24

2019. szeptember 7. szombat 14:00
Balmazújvárosi KK – HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 30-30

2019. szeptember 12. csütörtök 16:00
HE-DO B. BRAUN Gyöngyös – ÓAM-Ózdi KC 41-36

2019. szeptember 28. szombat 14:00
HE-DO B. BRAUN Gyöngyös – Budapesti Honvéd SE 29-25

2019. október 3. csütörtök 17:45
Dabasi KC VSE – HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 23-25

2019. október 12. szombat 16:00
HE-DO B. BRAUN Gyöngyös – Eger SZSE 40-32

2019. október 17. csütörtök 19:00
KTE-Piroska szörp – HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 21-32

2019. november 2. szombat 16:00
HE-DO B. BRAUN Gyöngyös – FTC-Diagnosticum I. 30-36

2019. november 5. kedd 18:00
Pick Szeged – HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 36-30

2019. november 23. szombat 16:00
HE-DO B. BRAUN Gyöngyös – DEAC NK KFT

2019. november 30. szombat 14:00
Optimum Solar-Békési FKC – HE-DO B. BRAUN Gyöngyös

2019. december 5. csütörtök 16:00
HE-DO B. BRAUN Gyöngyös – Békéscsaba DKSE

2019. december 11. szerda 17:15
Ceglédi KKSE – HE-DO B. BRAUN Gyöngyös

2020. január 30. csütörtök 16:45
Orosházi FKSE- LINAMAR – HE-DO B. BRAUN Gyöngyös

2020. február 8. szombat 16:00
HE-DO B. BRAUN Gyöngyös – Balmazújvárosi KK

2020. február 21. péntek 16:30
ÓAM-Ózdi KC – HE-DO B. BRAUN Gyöngyös

2020. február 27. csütörtök 18:00
Budapesti Honvéd SE – HE-DO B. BRAUN Gyöngyös

2020. március 5. csütörtök 16:00
HE-DO B. BRAUN Gyöngyös – Dabasi KC VSE

2020. március 14. szombat 14:30
Eger SZSE – HE-DO B. BRAUN Gyöngyös

2020. március 19. csütörtök 16:00
HE-DO B. BRAUN Gyöngyös – KTE-Piroska szörp

2020. március 28. szombat 15:45
FTC-Diagnosticum I. – HE-DO B. BRAUN Gyöngyös

2020. április 2. csütörtök 16:00
HE-DO B. BRAUN Gyöngyös – Pick Szeged

2020. április 8. szerda 17:30
Békéscsaba DKSE – HE-DO B. BRAUN Gyöngyös

2020. április 25. szombat 16:00
HE-DO B. BRAUN Gyöngyös – Békés-Drén KC

2020. április 30. csütörtök 18:00
DEAC NK KFT – HE-DO B. BRAUN Gyöngyös

2020. május 9. szombat 16:00
HE-DO B. BRAUN Gyöngyös – Ceglédi KKSE