Utánpótlás

Kézilabda Utánpótlás Szurkolói Szabályzat Letöltés



Versenykiírás Letöltés
Gyermekbajnokság FU11

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Gyerek
Nem: Fiú
Csapatnév: Gyöngyösi KK

Gyermekbajnokság FU12

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Gyerek
Nem: Fiú
Csapatnév: Gyöngyösi KK

Gyermekbajnokság FU13

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Gyerek
Nem: Fiú
Csapatnév: Gyöngyösi KK

Gyermekbajnokság FU11

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Gyerek
Nem: Lány
Csapatnév: Gyöngyösi KK

Gyermekbajnokság FU12

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Gyerek
Nem: Lány
Csapatnév: Gyöngyösi KK

Gyermekbajnokság FU13

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Gyerek
Nem: Lány
Csapatnév: Gyöngyösi KK

Kisiskolás verseny U10

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Kisiskolás
Nem: Fiú
Csapatnév: Gyöngyösi KK Arany

Kisiskolás verseny U10

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Kisiskolás
Nem: Fiú
Csapatnév: Gyöngyösi KK Egressy

Kisiskolás verseny U10

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Kisiskolás
Nem: Fiú
Csapatnév: Gyöngyösi KK Kálvária

Kisiskolás verseny U10

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Kisiskolás
Nem: Fiú
Csapatnév: Gyöngyösi KK Markaz

Kisiskolás verseny U10

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Kisiskolás
Nem: Fiú
Csapatnév: Gyöngyösi KK Réde

Kisiskolás verseny U10

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Kisiskolás
Nem: Fiú
Csapatnév: Gyöngyösi KK Solymos

Kisiskolás verseny U10

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Kisiskolás
Nem: Fiú
Csapatnév: Gyöngyösi KK Visonta

Kisiskolás verseny U10

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Kisiskolás
Nem: Lány
Csapatnév: Gyöngyösi KK Arany

Kisiskolás verseny U10

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Kisiskolás
Nem: Lány
Csapatnév: Gyöngyösi KK Visonta

Kisiskolás verseny U10

Régió: Sterbinszky Amália
Besorolás: Kisiskolás
Nem: Fiú
Csapatnév: Gyöngyösi KK Kálvária

Leány Serdülő III. osztály-Közép-Dél

Régió: Közép-Dél
Besorolás: Serdülő
Nem: Lány
Csapatnév: Gyöngyösi KK

Fiú Serdülő I. osztály-Kelet

Régió: Kelet
Besorolás: Serdülő
Nem: Fiú
Csapatnév: HE-DO B. Braun Gyöngyös

Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet

Régió: Kelet
Besorolás: IFI
Nem: Fiú
Csapatnév: HE-DO B. Braun Gyöngyös

FU14 1. osztály Kelet

Régió: Kelet
Besorolás: U14
Nem: Fiú
Csapatnév: Gyöngyösi KK

FU15 1. osztály Kelet

Régió: Kelet
Besorolás: U15
Nem: Fiú
Csapatnév: Gyöngyösi KK

Jász-Nagykun-Szolnok megyei férfi

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok megye
Besorolás: U23
Nem: Fiú
Csapatnév: HE-DO B. Braun Gyöngyös U23

LU14 2. osztály Kelet B csoport

Régió: Kelet B csoport
Besorolás: U14
Nem: Lány
Csapatnév: Gyöngyösi KK