Ökölvívók reflektorfényben

Ahogy minden hazai mérkőzésen, úgy ezúttal is arra érdemes, kiváló sportolókat köszöntöttünk szurkolóink előtt a mérkőzés szünetében. Ezúttal három kiváló ökölvívót mutattunk be az ezerfős közönségnek.

A 14 éves Somodi Zalán a Boby’s Gym sportolója. 2022-ben a Magyar Bajnokságon második helyezést ért el, egy hónappal később egyhangú pontozással győzött a bajnok ellen. A Magyar Kupán III. helyezést ért el, 2023-ban bronzérmes a magyar bajnokságon, idén pedig az Országos Diákolimpia második helyét szerezte meg.

Szintén a Boby’s Gym ökölvívója Fazekas Luca, aki a Magyar Kupa második helyével büszkélkedhet. A Bornemissza Gergely nemzetközi ökölvívó versenyen bronzérmet szerzett.

A versenyzők felkészítését Juhász Roland, a klub vezetője, valamint Nagy László edző végezték.

Ocsovay Bálint a serdülő magyar bajnokság ezüstérmes sportolója, aki a junior magyar bajnokságon bronzérmet szerzett. A junior válogatott ökölvívó megnyerte a Matyó Kupa nemzetközi versenyt, jelenleg edzőjével, Debreczeni Lászlóval a magyar bajnokságra készül.