2017. szeptember 02. szombat 21:17

Mátra Kupa - a második nap eredményei

Rengeteg izgalmat hozott a 7. Mátra Kupa második napja is. A mérkőzések során kialakult a csoportok végeredménye, és eldőlt az is, a csapatoknak ki lesz az ellenfele a vasárnapi helyosztókon.

matrakupa 2017 ok

A 2001-2002-es születésű fiúk között a Gyöngyösi Kézilabda Klub csapata a második helyen végzett csoportjában, ez pedig azt jelenti, hogy vasárnap a negyedik helyért küzdhet majd, és ugyanez igaz a 2003-2004-es korosztályban szereplő gyöngyösi fiúcsapatra is. A 2005-2006-osok között két hazai együttes is szerepel, fiatalabb csapatunk a negyedik, az idősebbek pedig a második helyen zárták a csoportkört. A legfiatalabb, 2007-es születésű fiúk versenyében egyik csapatunk a harmadik, míg a másik a második helyen várja a vasárnapi helyosztókat. A lányok mezőnyében is szépen helytállnak a gyöngyösi csapatok. A Hatvanban zajló küzdelmek során a 2004-2005-ösök között a mieink a második, míg a 2006-osok között az első helyen állnak az utolsó nap programja előtt.

A lánycsapatok számára vasárnap 16:45-kor hirdetnek eredményt Hatvanban, míg a fiúk eredményhirdetésére 18 órakor kerül sor Gyöngyösön, a Dr. Fejes András Sportcsarnokban.

Itt olvashatók az eddigi eredmények és a vasárnap programja, ami letölthető formában is megtalálható a cikk végén.

FA 2001-2002 fiú - Gyöngyös

A csoport: Budapest Honvéd 6 pont, Kecskemét 4, Orosháza 2, Nyíregyháza 0
B csoport: Ferencvárosi TC 6 pont, Gyöngyösi KK 4, Törökszentmiklós KE 2, Dunakeszi VS 0
C csoport: Eger SBS 6 pont, Békéscsaba DKC 4 pont, Elektromos SE 2, Gyömrői VSK 0

Csoportmérkőzések

Dr. Fejes András Sport- és Rendezvénycsarnok

2017. szeptember 1. péntek

12:00 FAB01 Gyöngyösi KK - Dunakeszi VS 32-22 (17-11)
12:50 FAA01 Orosháza – Nyíregyháza 21-19 (8-8)
13:40 FAB02 FERENCVÁROSI TC - Gyöngyösi KK 25-20 (13-8)
14:30 FAA02 Bp HONVÉD – Orosháza 25-15 (13-7)
15:20 FAC1 ELEKTROMOS SE - Békéscsaba DKC 18:20 (10-11)
16:00 FAC2 Eger SBS SE - Gyömrői VS 27-20 (13-9)
16:50 FAA3 Bp HONVÉD - Kecskeméti SI 26-23 (14-12)
17:30 FAB3 Dunakeszi VS - Törökszentmiklós KE 21-27 (11-15)
18:10 FAC03 Eger SBS SE - ELEKTROMOS SE 25-17 (13-11)
19:00 FAC04 Gyömrői VSK - Békéscsaba DKC 17-24 (8-9)
19:50 FAA4 Kecskemét – Nyíregyháza 25-19 (14-9)
20:25 FAB04 FERENCVÁROSI TC - Törökszentmiklós KE 30-10 (19-7)

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FAA05 Orosháza – Kecskemét 13-18 (6-11)
08:50 FAA06 Bp HONVÉD – Nyíregyháza 31-15 (15-9)
09:40 FAB05 Törökszentmiklós KE - Gyöngyösi KK 16-22 (7-9)
10:30 FAC06 Gyömrői VSK - ELEKTROMOS SE 17-21 (8-11)
11:20 FAC05 Eger SBS - Békéscsaba DKC 24-22 (15-11)
12:10 FAB06 Dunakeszi VS - FERENCVÁROSI TC 20-36 (10-12)

Helyosztó mérkőzések

Dr. Fejes András Sportcsarnok

2017. szeptember 2. szombat

15:50 FAH Gyömrői VSK - Dunakeszi 26-25 (15-13)
16:30 FAH Elektromos SE - Törökszentmiklós 24-20 (11-7)
17:10 FAH Békéscsaba DKC – Gyöngyösi KK 18-28 (8-12)
18:00 FAH Eger SBS – Ferencvárosi TC 21-26 (12-12)

2017. szeptember 3. vasárnap

08:00 FAH Orosháza LINAMAR – Elektromos SE
08:50 FAH Nyíregyházi SC – Gyömrői VSK
12:10 FAH Kecskeméti SI – Gyöngyösi KK
13:00 FAH Bp. Honvéd – Ferencvárosi TC
15:30 FAH Kecskeméti SI – Békéscsaba DKC
17:00 FAH Bp. Honvéd – Eger SBS

FB 2003-2004 fiú – Gyöngyös

A csoport: Ferencvárosi TC 6 pont, Elektromos SE 4, Salgótarjáni Strandépítők 2, Békés-Drén KC 0
B csoport: Debrecen SC SI 6 pont, Törökszentmiklós KE 4 pont, Kézilabda UP. Kft. 2, Eger SBS SE 0
C csoport: PLER 6 pont, Gyöngyösi KK 4, Kecskeméti SI 2, Ózdi KC 0

Csoportmérkőzések

Kálváriaparti Általános Iskola

2017. szeptember 1.péntek

09:00 FBC01 Gyöngyösi KK - Ózdi KC 35-21 (15-9)
09:50 FBB01 Eger SBS SE - Törökszentmiklós KE 13-21 (4-9)
10:40 FBA02 Békés-Drén KC - Ferencvárosi TC 22-27 (9-11)
11:30 FBC02 Gyöngyösi KK - Kecskeméti SI 30-19 (15-7)
12:20 FBA01 Salgótarjáni Strandépítők - Elektromos SE 31-34 (17-19)
13:00 FBB04 Kézilabda UP. Kft. - Törökszentmiklós KE 14-20 (4-10)
13:50 FBA03 Békés-Drén KC - Salgótarjáni Strandépítők 29-36 (18-18)
14:40 FBC03 PLER Budapest - Ózdi KC 35-25 (15-11)
15:30 FBA04 Ferencvárosi TC - Elektromos SE 30-26 (13-14)
16:20 FBB03 Eger SBS SE - Debrecen SC SI 24-31 (12-13)
17:00 FBC04 Pler Budapest - Kecskeméti SI 35-8 (17-4)
17:50 FBB02 Kézilabda UP. Kft. - Debrecen SC SI 16-25 (6-15)

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FBB05 Törökszentmiklós KE - Debrecen SC SI 12-24 (5-15)
08:50 FBB06 Kézilabda UP. Kft. - Eger SBS SE 24-20 (8-11)
09:40 FBC05 Gyöngyösi KK - PLER BP 25-31 (15-19)
10:30 FBC06 Kecskeméti SI - Ózdi KC 28-25 (16-5)
11:20 FBA05 Békés-Drén KC - Elektromos SE 23-28 (11-12)
12:10 FBA06 Salgótarjáni Strandépítők - Ferencvárosi TC 25-37 (13-20)

Helyosztó mérkőzések

Kálváriaparti Általános Iskola

2017. szeptember 2. szombat

13:00 FBH Ózdi KC – Eger SBS 26-25 (12-14)
13:20 FBH Kecskeméti SI – Kézilabda UP Kft. 32-25 (17-9)
14:10 FBH Gyöngyösi KK – Törökszentmiklós KE 35-6 (18-1)
15:00 FBH PLER – Debrecen SI 22-17 (11-8)

2017. szeptember 3. vasárnap

08:40 FBH Békés Drén KC – Eger SBS
09:30 FBH Salgótarjáni Strandépítők – Kézilabda UP Kft.
10:20 FBH Elektromos SE – Törökszentmiklós KE
14:10 FBH Ózdi KC – Békés Drén KC
15:00 FBH Kecskeméti SI – Salgótarjáni Strandépítők
15:50 FBH Gyöngyösi KK – Elektromos SE

FC 2005-2006 fiú – Gyöngyös

A csoport: Kézilabda UP. Kft „A” 8 pont, Kecskemét SI „A” 6, Elektromos SE 4, Egri SBS SE 2, Debrecen SC SI 0
B csoport: Salgótarjáni Strandépítők 7 pont, Békés Drén KC 7, Törökszentmiklós KE 4, Gyöngyösi KK 2006 2, Békés-Drén KC 1, Gyömrői KA 0
C csoport: Kézilabda UP. Kft „B” 8 pont, Gyöngyösi KK 2005 6, Ózdi KC 3, Eger VSI 3, Kecskemét SI „B” 0

Csoportmérkőzések

Vályi-Nagy Károly Sportcsarnok

2017. szeptember 1. péntek

10:00 FCC01 Gyöngyösi KK 2005 - Eger VSI 14-8 (6-3)
10:40 FCC02 Ózdi KC - Kecskemét SI „B” 16-10 (8-2)
11:20 FCB1 Gyöngyösi KK 2006 - Gyömrői KA 12-10 (6-5)
12:00 FCB2 Salgótarjáni Strandépítők - Törökszentmiklós KE 25-15 (10-7)
12:40 FCA01 Egri SBS SE - Kecskemét SI „A” 7-17 (4-8)
13:20 FCC02 Gyöngyösi KK 2005 - Ózdi KC 21-8 (11-5)
16:40 FCC01 Kézilabda UP. Kft „B” - Kecskemét SI „B” 18-8 (8-3)
17:20 FCA02 Elektromos SE - Kézilabda UP. Kft „A” 6-22 (2-8)
18:00 FCB03 Salgótarjáni Strandépítők - Békés-Drén KC 17-17 (11-7)
18:40 FCB04 Gyöngyösi KK 2006 - Törökszentmiklós KE 5-14 (1-4)
19:20 FCA03 Egri SBS SE - Debrecen SC S 11-1 (6-0)
20:00 FCA04 Kézilabda UP. Kft „A” - Kecskemét SI „A” 13-9 (6-5)

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FCB05 Gyöngyösi KK 2006 - Békés-Drén KC 9-17 (5-8)
08:40 FCB06 Gyömrői KA - Salgótarjáni Strandépítők 12-26 (6-16)
09:20 FCC05 Gyöngyösi KK 2005 - Kecskemét SI „B” 26-7 (14-3)
10:00 FCC06 Eger VSI - Kézilabda UP. Kft „B” 6-18 (2-8)
10:45 FCA05 Elektromos SE - Egri SBS SE 12-8 (5-5)
11:30 FCA06 Debrecen SC SI - Kecskemét SI „A” 3-32 (1-13)
12:10 FCB07 Gyöngyösi KK 2006 - Salgótarjáni Strandépítők 12-29 (1-12)
12:50 FCB08 Békés-Drén KC - Gyömrői KA 22-7 (11-2)
13:30 FCC07 Ózdi KC - Eger VSI 10-10 (7-4)
14:10 FCC08 Kézilabda UP. Kft „B” - Gyöngyösi KK 2005 14-13 (8-3)
14:50 FCA07 Elektromos SE - Kecskemét SI „A” 8-20 (4-9)
15:40 FCA08 Debrecen SC SI - Kézilabda UP. Kft „A” 3-21 (2-12)
16:20 FCB09 Békés-Drén KC - Törökszentmiklós KE 14-12 (8-7)
17:00 FCC09 Ózdi KC - Kézilabda UP Kft. B 10-15 (5-9)
17:40 FCC10 Eger VSI - Kecskemét SI „B” 18-10 (9-4)
18:20 FCC10 Törökszentmiklós KE - Gyömrői KA 23-6 (10-3)
19:00 FCA09 Kézilabda UP. Kft „A” - Egri SBS SE 21-11 (14-4)
19:40 FCA10 Debrecen SC SI - Elektromos SE 4-18 (3-8)

Helyosztó mérkőzések

Vályi-Nagy Károly Sportcsarnok

2017.szeptember 3. vasárnap

08:00 FCH Debrecen SC SI – Gyömrői KA
08:50 FCH Elektromos SE – Törökszentmiklós KE
09:40 FCH Eger SBS – Gyöngyösi KK 2006
10:30 FCH Kecskeméti SI A – Békés Drén KC
11:20 FCH Debrecen SC SI – Kecskemét SI B
12:10 FCH Eger SBS – Ózdi KC
13:00 FCH Elektromos SE – Eger VSI
13:10 FCH Kecskemét SI A – Gyöngyösi KK 2005
13:55 FCH Gyömrői KA – Kecskeméti SI B
14:40 FCH Gyöngyösi KK 2006 – Ózdi KC
15:30 FCH Törökszentmiklós KE – Eger VSI
16:20 FCH Békés Drén KC – Gyöngyösi KK 2005

FD 2007 fiú – Gyöngyös

A csoport: Békés-Drén KC 8 pont, Tata KC 6, Kézilabda UP Kft. 4, Gyöngyösi KK „B” 2, Beszterce DSE 0
B csoport: Kecskeméti SI 7 pont, Mezőkövesdi KC 7, Gyöngyösi KK „A” 4, Debrecen SE SI 2, Egri VSI 0

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 1.

Dr. Fejes András Sportcsarnok

9:00 FDB01 Gyöngyösi KK „A” - Egri VSI 10-8 (3-3)
09:40 FDA01 Gyöngyösi KK „B” - Beszterce DSE 16-7 (11-3)
10:20 FDA02 Kecskeméti SI - Egri VSI 14-8 (6-1)
11:00 FDA02 Kőkúti Sasok TATA- Beszterce DSE 17-7 (9-5)

Vályi-Nagy Károly Spotcsarnok

14:00 FDA03 Békés-Drén KC - Kőkúti Sasok TATA 14-7 (6-4)
14:45 FDB03 Gyöngyösi KK „A” - Kecskemét SI 11-20 (7-9)
15:20 FDA04 Kézilabda UP. Kft. - Békés-Drén KC 8-16 (4-6)
16:00 FDB04 Mezőkövesd KC - Debrecen SI 14-8 (7-5)

Kálváriaparti Általános Iskola

18:40 FDA05 Kézilabda UP. Kft. - Gyöngyösi KK „B” 10-9 (3-6)

2017. szeptember 2. szombat

Dr. Fejes András Sportcsarnok

13:00 FDB06 Kecskemét SI - Debrecen SE SI 19-7 (9-2)
13:40 FDB07 Egri VSI - Mezőkövesd KC 6-14 (2-10)
14:20 FDA05 Gyöngyösi KK „B” - Kőkúti Sasok TATA 12-14 (7-8)
15:10 FDA06 Kézilabda UP. Kft. - Beszterce DSE 18-11 (9-2)
18:50 FDB05 Gyöngyösi KK „A” - Debrecen SI 10-9 (4-3)

Kálváriaparti Általános Iskola

16:20 FDB08 Egri VSI - Debrecen SE SI 11-13 (3-9)
17:10 FDB09 Mezőkövesd KC - Gyöngyösi KK A 15-11 (8-6)
17:50 FDA08 Kézilabda UP. Kft. - Kőkúti Sasok TATA 11-12 (7-5)
18:30 FDA07 Békés-Drén KC - Beszterce DSE 25-7 (14-4)
18:50 FDB10 Kecskemét SI - Mezőkövesd KC 12-12 (7-5)
19:40 FDA09 Békés-Drén KC - Gyöngyösi KK „B” 23-5 (12-3)

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Kálváriaparti Általános Iskola

08:00 FDH Beszterce DSE – Eger VSI
12:50 FDH Gyöngyösi KK B – Debrecen SI
13:30 FDH Kézilabda UP Kft. – Gyöngyösi KK A

Dr. Fejes András Sportcsarnok

9:40 FDH Tata KC – Mezőkövesdi KC
10:10 FDH Békés Drén KC – Kecskeméti KE

LB 2004-2005 lány – Hatvan

A csoport: EURONOVEX USE 8 pont, Gyöngyösi KK 6, Kecskemét 4, Gyömrői KA 2, Szigetszentmiklós B 0
B csoport: Törökszentmiklós KE 8 pont, Szigetszentmiklós A 6, Salgótarján Strandépítők 4, Lóczi DSE 2, Egri VSI 0

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 1.

Kodály Zoltán Általános Iskola

12:00 LBA01 Gyöngyösi KK – Kecskemét 24-20 (12-7)
12:50 LBA02 Szigetszentmiklós B - Gyömrői KA 13-35 (5-13)
13:40 LBB01 Salgótarjáni Strandépítők - Egri VSI 14-10 (6-4)
14:30 LBB02 Szigetszentmiklós A - Törökszentmiklós KE 12-14 (7-11)
15:20 LBA05 Szigetszentmiklós B - EURONOVEX USE 7-28 (1-17)
16:10 LBA04 Kecskemét - Gyömrői KA 21-18 (9-8)
17:00 LBB03 Egri VSI - Lóczi DSE 12-13 (7-7)
17:50 LBB04 Salgótarjáni Strandépítők - Törökszentmiklós KE 10-23 (6-13)
18:40 LBA03 EURONOVEX USE - Gyöngyösi KK 28-18 (12-7)
19:30 LBB05 Lóczi DSE - Szigetszentmiklós A 11-33 (4-16)

2017. szeptember 2. szombat

Kodály Zoltán Általános Iskola

08:00 LBA06 Gyöngyösi KK - Szigetszentmiklós B 25-6 (13-3)
09:20 LBA07 EURONOVEX USE - Gyömrői KA 25-19 (14-7)
10:10 LBB06 Egri VSI - Törökszentmiklós KE 13-20 (3-14)
11:00 LBB08 Gyöngyösi KK - Gyömrői KA 22-14 (13-7)
13:10 LBB07 Szigetszentmiklós A - Salgótarján Strandépítők 28-9
14:00 LBA07 Kecskemét - EURONOVEX USE 12-21 (8-11)
16:10 LBB08 Szigetszentmiklós A - Egri VSI 30-13 (14-5)
17:00 LBB09 Lóczi DSE - Salgótarján Strandépítők 12-17 (5-6)
19:10 LBB10 Törökszentmiklós KE - Lóczi DSE 34-4
20:00 LBA10 Szigetszentmiklós B – Kecskemét 11-19

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Kodály Zoltán Általános Iskola

10:00 LB9. H Szigetszentmiklós B – Egri VSI
10:50 LB7. H Gyömrői KA - Lóczi DSE
13:00 LB5. H Kecskemét – Salgótarjáni Strandépítők
15:10 LB 3. H Gyöngyösi KK – Szigetszentmiklós A
15:50 LB 1. H EURONOVEX USE – Törökszentmiklós KE

LC 2006 lány – Hatvan

A csoport: Gyöngyösi KK „A” 4 pont, EURONOVEX USE 4, Kecskemét SI 2, Beszterce DSE 2, Lóczi DSE 0

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 2. szombat

Kodály Zoltán Általános Iskola

11:50 LC01 Gyöngyösi KK - EURONOVEX USE 11-9 (6-4)
12:30 LC01 Lóczi DSE - Beszterce DSE 5-12 (1-5)
14:50 LC03 Kecskemét SI - Gyöngyösi KK 8-12 (4-7)
15:30 LC04 Lóczi DSE - EURONOVEX USE 4-21 (2-8)
17:50 LC08 Beszterce DSE - EURONOVEX USE 7-18
18:30 LC09 Lóczi DSE - Kecskeméti SI 4-13

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Kodály Zoltán Általános Iskola

11:40 LC10 Gyöngyösi KK - Beszterce DSE
12:20 LC12 EURONOVEX USE - Kecskeméti SI
13:40 LC10 Gyöngyösi KK - Lóczi DSE
14:30 LC12 Beszterce DSE - Kecskeméti SI

Letölthető eredménylisták

FA Fiú 2001-2002

FB Fiú 2003-2004

FC Fiú 2005-2006

FD Fiú 2007

LB lány 2004-2005

Tabella

  • 01 kh liga

    1. Telekom Veszprém 36
    2. MOL-Pick Szeged 34
    3. Grundfos Tatabánya KC 30
    4. Balatonfüredi KSE 28
    5. Sport36-Komló 18
    6. CYEB Budakalász 17
    7. Eger SBS Eszterházy 17
    8. Dabas KC VSE 17
    9. Csurgói KK 15
    10. FTC KN KFT 11
    11. Ceglédi KKSE 10
    12. B. Braun Gyöngyös 9
    13. Váci KSE 8
    14. Orosházi FKSE-LINAMAR 6

     

    01 logo fb      01 logo insta     01 logo youtube     01 logo gplus 3

banner