2017. szeptember 01. péntek 20:53

Mátra Kupa - az első nap eredményei

Megkezdődött a 7. Mátra Kupa Gyöngyösön és Hatvanban. A Gyöngyösi Kézilabda Klub által szervezett utánpótlás felkészülési tornán jól kezdtek a hazai csapatok, a rendezvény komolyabb fennakadás nélkül zajlik. Még két tartalmas nap és számos mérkőzés vár ránk a vasárnap 18 órakor esedékes eredményhirdetésig.

matrakupa 2017 ok

Itt találhatók az első nap eredményei.

FA 2001-2002 fiú - Gyöngyös

A csoport: Budapest Honvéd 4 pont, Kecskemét 2, Orosháza 2, Nyíregyháza 0
B csoport: Ferencvárosi TC 4 pont, Törökszentmiklós KE 2, Gyöngyösi KK 2, Dunakeszi VS 0
C csoport: Békéscsaba DKC 4 pont, Eger SBS SE 4, Gyömrői VSK 0, Elektromos SE 0

Csoportmérkőzések

Dr. Fejes András Sport- és Rendezvénycsarnok

2017. szeptember 1. péntek

12:00 FAB01 Gyöngyösi KK - Dunakeszi VS 32-22 (17-11)
12:50 FAA01 Orosháza – Nyíregyháza 21-19 (8-8)
13:40 FAB02 FERENCVÁROSI TC - Gyöngyösi KK 25-20 (13-8)
14:30 FAA02 Bp HONVÉD – Orosháza 25-15 (13-7)
15:20 FAC1 ELEKTROMOS SE - Békéscsaba DKC 18:20 (10-11)
16:00 FAC2 Eger SBS SE - Gyömrői VS 27-20 (13-9)
16:50 FAA3 Bp HONVÉD - Kecskeméti SI 26-23 (14-12)
17:30 FAB3 Dunakeszi VS - Törökszentmiklós KE 21-27 (11-15)
18:10 FAC03 Eger SBS SE - ELEKTROMOS SE 25-17 (13-11)
19:00 FAC04 Gyömrői VSK - Békéscsaba DKC 17-24 (8-9)
19:50 FAA4 Kecskemét – Nyíregyháza 25-19 (14-9)
20:25 FAB04 FERENCVÁROSI TC - Törökszentmiklós KE 30-10 (19-7)

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FAA05 Orosháza - Kecskemét
08:50 FAA06 Bp HONVÉD - Nyíregyháza
09:40 FAB05 Törökszentmiklós KE - Gyöngyösi KK
10:30 FAC06 Gyömrői VSK - ELEKTROMOS SE
11:20 FAC05 Eger SBS - Békéscsaba DKC
12:10 FAB06 Dunakeszi VS - FERENCVÁROSI TC

Helyosztó mérkőzések

Dr. Fejes András Sportcsarnok

2017. szeptember 2. szombat

15:50 FAH C4 - B4
16:30 FAH C3 - B3
17:10 FAH C2 - B2
18:00 FAH C1 - B1

2017. szeptember 3. vasárnap

08:00 FAH A2 - B2
08:50 FAH A1 - B1
12:10 FAH A4 - C4
13:00 FAH A3 - C3
15:30 FAH A2 - C2
17:00 FAH A1 - C1

FB 2003-2004 fiú – Gyöngyös

A csoport: Ferencvárosi TC 4 pont, Elektromos SE 2, Salgótarjáni Strandépítők 2, Békés-Drén KC 0
B csoport: Törökszentmiklós KE 4 pont, Debrecen SC SI 2, Kézilabda UP. Kft. 0, Eger SBS SE 0
C csoport: Gyöngyösi KK 4 pont, PLER Budapest 2, Ózdi KC 0, Kecskeméti SI 0

Csoportmérkőzések

Kálváriaparti Általános Iskola

2017. szeptember 1.péntek

09:00 FBC01 Gyöngyösi KK - Ózdi KC 35-21 (15-9)
09:50 FBB01 Eger SBS SE - Törökszentmiklós KE 13-21 (4-9)
10:40 FBA02 Békés-Drén KC - Ferencvárosi TC 22-27 (9-11)
11:30 FBC02 Gyöngyösi KK - Kecskeméti SI 30-19 (15-7)
12:20 FBA01 Salgótarjáni Strandépítők - Elektromos SE 31-34 (17-19)
13:00 FBB04 Kézilabda UP. Kft. - Törökszentmiklós KE 14-20 (4-10)
13:50 FBA03 Békés-Drén KC - Salgótarjáni Strandépítők 29-36 (18-18)
14:40 FBC03 PLER Budapest - Ózdi KC 35-25 (15-11)
15:30 FBA04 Ferencvárosi TC - Elektromos SE 30-26 (13-14)
16:20 FBB03 Eger SBS SE - Debrecen SC SI 24-31 (12-13)
17:00 FBC04 Pler Budapest - Kecskeméti SI 35-8 (17-4)
17:50 FBB02 Kézilabda UP. Kft. - Debrecen SC SI 16-25 (6-15)

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FBB05 Törökszentmiklós KE - Debrecen SC SI
08:50 FBB06 Kézilabda UP. Kft. - Eger SBS SE
09:40 FBC05 Gyöngyösi KK - PLER BP
10:30 FBC06 Kecskeméti SI - Ózdi KC
11:20 FBA05 Békés-Drén KC - Elektromos SE
12:10 FBA06 Salgótarjáni Strandépítők - Ferencvárosi TC

Helyosztó mérkőzések

Kálváriaparti Általános Iskola

2017. szeptember 2. szombat

13:00 FBH C4 - B4
13:20 FBH C3 - B3
14:10 FBH C2 - B2
15:00 FBH C1 - B1

2017. szeptember 3. vasárnap

10:20 FBH A4 - B4
11:10 FBH A3 - B3
12:00 FBH A2 - B2
14:10 FBH C4 - A4
15:00 FBH C3 - A3

FC 2005-2006 fiú – Gyöngyös

A csoport: Kézilabda UP. Kft „A” 2 pont, Kecskemét SI „A” 2, Egri SBS SE 2, Elektromos SE 0, Debrecen SC SI 0
B csoport: Salgótarjáni Strandépítők 3 pont, Törökszentmiklós KE 2, Gyöngyösi KK 2006 2, Békés-Drén KC 1, Gyömrői KA 0
C csoport: Kézilabda UP. Kft „B” 2 pont, Gyöngyösi KK 2005 2, Ózdi KC 2, Kecskemét SI „B” 0, Eger VSI 0

Csoportmérkőzések

Vályi-Nagy Károly Sportcsarnok

2017. szeptember 1. péntek

10:00 FCC01 Gyöngyösi KK 2005 - Eger VSI 14-8 (6-3)
10:40 FCC02 Ózdi KC - Kecskemét SI „B” 16-10 (8-2)
11:20 FCB1 Gyöngyösi KK 2006 - Gyömrői KA 12-10 (6-5)
12:00 FCB2 Salgótarjáni Strandépítők - Törökszentmiklós KE 25-15 (10-7)
12:40 FCA01 Egri SBS SE - Kecskemét SI „A” 7-17 (4-8)
13:20 FCC02 Gyöngyösi KK 2005 - Ózdi KC 21-8 (11-5)
16:40 FCC01 Kézilabda UP. Kft „B” - Kecskemét SI „B” 18-8 (8-3)
17:20 FCA02 Elektromos SE - Kézilabda UP. Kft „A” 6-22 (2-8)
18:00 FCB03 Salgótarjáni Strandépítők - Békés-Drén KC 17-17 (11-7)
18:40 FCB04 Gyöngyösi KK 2006 - Törökszentmiklós KE 5-14 (1-4)
19:20 FCA03 Egri SBS SE - Debrecen SC S 11-1 (6-0)
20:00 FCA04 Kézilabda UP. Kft „A” - Kecskemét SI „A” 13-9 (6-5)

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FCB05 Gyöngyösi KK 2006 - Békés-Drén KC
08:40 FCB06 Gyömrői KA - Salgótarjáni Strandépítők
09:20 FCC05 Gyöngyösi KK 2005 - Kecskemét SI „B”
10:00 FCC06 Eger VSI - Kézilabda UP. Kft „B”
10:45 FCA05 Elektromos SE - Egri SBS SE
11:30 FCA06 Debrecen SC SI - Kecskemét SI „A”
12:10 FCB07 Gyöngyösi KK 2006 - Salgótarjáni Strandépítők
12:50 FCB08 Békés-Drén KC - Gyömrői KA
13:30 FCC07 Ózdi KC - Eger VSI
14:10 FCC08 Kézilabda UP. Kft „B” - Gyöngyösi KK 2005
14:50 FCA07 Elektromos SE - Kecskemét SI „A”
15:40 FCA08 Debrecen SC SI - Kézilabda UP. Kft „A”
16:20 FCB09 Békés-Drén KC - Törökszentmiklós KE
17:00 FCC09 Ózdi KC - Pler K UP. Kft B
17:40 FCC10 Eger VSI - Kecskemét SI „B”
18:20 FCC10 Törökszentmiklós KE - Gyömrői KA
19:00 FCA09 Kézilabda UP. Kft „A” - Egri SBS SE
19:40 FCA10 Debrecen SC SI - Elektromos SE

Helyosztó mérkőzések

Vályi-Nagy Károly Sportcsarnok

2017.szeptember 3. vasárnap

08:00 FCH A5 - B5
08:50 FCH A3 - B3
09:40 FCH A4 - B4
10:30 FCH A2 - B2
11:20 FCH A5 - C5
12:10 FCH A4 - C4
13:00 FCH A3 - C3
13:10 FCH A2 - C2
13:55 FCH B5 - C5
14:40 FCH B4 - C4
15:30 FCH B3 - C3
16:20 FCH B2 - C2

FD 2007 fiú – Gyöngyös

A csoport: Békés-Drén KC 4 pont, Tata KC 2, Kézilabda UP Kft. 2, Gyöngyösi KK „B” 2, Beszterce DSE 0
B csoport: Kecskeméti SI 4 pont, Gyöngyösi KK „A” 2, Mezőkövesd KC 2, Debrecen SE SI 0, Egri VSI 0

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 1.

Dr. Fejes András Sportcsarnok

9:00 FDB01 Gyöngyösi KK „A” - Egri VSI 10-8 (3-3)
09:40 FDA01 Gyöngyösi KK „B” - Beszterce DSE 16-7 (11-3)
10:20 FDA02 Kecskeméti SI - Egri VSI 14-8 (6-1)
11:00 FDA02 Kőkúti Sasok TATA- Beszterce DSE 17-7 (9-5)

Vályi-Nagy Károly Spotcsarnok

14:00 FDA03 Békés-Drén KC - Kőkúti Sasok TATA 14-7 (6-4)
14:45 FDB03 Gyöngyösi KK „A” - Kecskemét SI 11-20 (7-9)
15:20 FDA04 Kézilabda UP. Kft. - Békés-Drén KC 8-16 (4-6)
16:00 FDB04 Mezőkövesd KC - Debrecen SI 14-8 (7-5)

Kálváriaparti Általános Iskola

18:40 FDA05 Kézilabda UP. Kft. - Gyöngyösi KK „B” 10-9 (3-6)

2017. szeptember 2. szombat

Dr. Fejes András Sportcsarnok

13:00 FDB06 Kecskemét SI - Debrecen SE SI
13:40 FDB07 Egri VSI - Mezőkövesd KC
14:20 FDA05 Gyöngyösi KK „B” - Kőkúti Sasok TATA
15:10 FDA06 Kézilabda UP. Kft. - Beszterce DSE
18:50 FDB05 Gyöngyösi KK „A” - Debrecen SI

Kálváriaparti Általános Iskola

16:20 FDB08 Egri VSI - Debrecen SE SI
17:10 FDB09 Mezőkövesd KC - Gyöngyösi KK A
17:50 FDA08 Kézilabda UP. Kft. - Kőkúti Sasok TATA
18:30 FDA07 Békés-Drén KC - Beszterce DSE
18:50 FDB10 Kecskemét SI - Mezőkövesd Kc
19:40 FDA09 Békés-Drén KC - Gyöngyösi KK „B”

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Dr. Fejes András Sportcsarnok

09:40 FDH A4 - B4
10:10 FDH A3 - B3
10:50 FDH A2 - B2
11:30 FDH A1 - B1

Kálváriaparti Általános Iskola

9:40 FDH A5 - B5

LB 2004-2005 lány – Hatvan

A csoport: Gyöngyösi KK, Kecskemét, Szigetszentmiklós B, Gyömrői KA, EURONOVEX USE
B csoport: Salgótarján Strandépítők, Egri VSI, Szigetszentmiklós A, Törökszentmiklós KE, Lóczi DSE

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 1.

Kodály Zoltán Általános Iskola

12:00 LBA01 Gyöngyösi KK – Kecskemét 24-20 (12-7)
12:50 LBA02 Szigetszentmiklós B - Gyömrői KA 13-35 (5-13)
13:40 LBB01 Salgótarjáni Strandépítők - Egri VSI 14-10 (6-4)
14:30 LBB02 Szigetszentmiklós A - Törökszentmiklós KE 12-14 (7-11)
15:20 LBA05 Szigetszentmiklós B - EURONOVEX USE 7-28 (1-17)
16:10 LBA04 Kecskemét - Gyömrői KA
17:00 LBB03 Egri VSI - Lóczi DSE
17:50 LBB04 Salgótarjáni Strandépítők - Törökszentmiklós KE
18:40 LBA03 EURONOVEX USE - Gyöngyösi KK
19:30 LBB05 Lóczi DSE - Szigetszentmiklós A

2017. szeptember 2. szombat

Kodály Zoltán Általános Iskola

08:00 LBA06 Gyöngyösi KK - Szigetszentmiklós B
09:20 LBA07 EURONOVEX USE - Gyömrői KA
10:10 LBB06 Egri VSI - Törökszentmiklós KE
11:00 LBB07 Szigetszentmiklós A - Salgótarján Strandépítők
13:10 LBA08 Gyöngyösi KK - Gyömrői KA
14:00 LBA07 Kecskemét - EURONOVEX USE
16:10 LBB08 Szigetszentmiklós A - Egri VSI
17:00 LBB09 Lóczi DSE - Salgótarján Strandépítők
19:10 LBB10 Törökszentmiklós KE - Lóczi DSE
20:00 LBA10 Szigetszentmiklós B – Kecskemét

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Kodály Zoltán Általános Iskola

10:00 LB9. H A5 - B5
10:50 LB7. H A4- B4
13:00 LB5. H A3 - B3
15:10 LB 3. H A2 - B2
15:50 LB 1. H A1 - B1

LC 2006 lány – Hatvan

A csoport: Gyöngyösi KK „A”, EURONOVEX USE, Kecskemét SI, Lóczi DSE, Beszterce DSE

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 2. szombat

Kodály Zoltán Általános Iskola

11:50 LC01 Gyöngyösi KK - EURONOVEX USE
12:30 LC01 Lóczi DSE - Beszterce DSE
14:50 LC03 Kecskemét SI - Gyöngyösi KK
15:30 LC04 Lóczi DSE - EURONOVEX USE
17:50 LC08 Beszterce DSE - EURONOVEX USE
18:30 LC09 Lóczi DSE - Kecskeméti SI

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Kodály Zoltán Általános Iskola

11:40 LC10 Gyöngyösi KK - Beszterce DSE
12:20 LC12 EURONOVEX USE - Kecskeméti SI
13:40 LC10 Gyöngyösi KK - Lóczi DSE
14:30 LC12 Beszterce DSE - Kecskeméti SI

Letölthető eredménylisták

FA Fiú 2001-2002

FB Fiú 2003-2004

FC Fiú 2005-2006

FD Fiú 2007

LB lány 2004-2005

Tabella

  • 01 kh liga

    1. Telekom Veszprém 50
    2. MOL-Pick Szeged 46
    3. Grundfos Tatabánya KC 42
    4. Balatonfüredi KSE 40
    5. Sport36-Komló 26
    6. Csurgói KK 25
    7. CYEB Budakalász 24
    8. Dabas KC VSE 20
    9. Eger SBS Eszterházy 19
    10. Ceglédi KKSE 17
    11. B. Braun Gyöngyös 17
    12. FTC KN KFT 16
    13. Váci KSE 16
    14. Orosházi FKSE-LINAMAR 6

     

    01 logo fb      01 logo insta     01 logo youtube     01 logo gplus 3

banner