2017. szeptember 01. péntek 20:53

Mátra Kupa - az első nap eredményei

Megkezdődött a 7. Mátra Kupa Gyöngyösön és Hatvanban. A Gyöngyösi Kézilabda Klub által szervezett utánpótlás felkészülési tornán jól kezdtek a hazai csapatok, a rendezvény komolyabb fennakadás nélkül zajlik. Még két tartalmas nap és számos mérkőzés vár ránk a vasárnap 18 órakor esedékes eredményhirdetésig.

matrakupa 2017 ok

Itt találhatók az első nap eredményei.

FA 2001-2002 fiú - Gyöngyös

A csoport: Budapest Honvéd 4 pont, Kecskemét 2, Orosháza 2, Nyíregyháza 0
B csoport: Ferencvárosi TC 4 pont, Törökszentmiklós KE 2, Gyöngyösi KK 2, Dunakeszi VS 0
C csoport: Békéscsaba DKC 4 pont, Eger SBS SE 4, Gyömrői VSK 0, Elektromos SE 0

Csoportmérkőzések

Dr. Fejes András Sport- és Rendezvénycsarnok

2017. szeptember 1. péntek

12:00 FAB01 Gyöngyösi KK - Dunakeszi VS 32-22 (17-11)
12:50 FAA01 Orosháza – Nyíregyháza 21-19 (8-8)
13:40 FAB02 FERENCVÁROSI TC - Gyöngyösi KK 25-20 (13-8)
14:30 FAA02 Bp HONVÉD – Orosháza 25-15 (13-7)
15:20 FAC1 ELEKTROMOS SE - Békéscsaba DKC 18:20 (10-11)
16:00 FAC2 Eger SBS SE - Gyömrői VS 27-20 (13-9)
16:50 FAA3 Bp HONVÉD - Kecskeméti SI 26-23 (14-12)
17:30 FAB3 Dunakeszi VS - Törökszentmiklós KE 21-27 (11-15)
18:10 FAC03 Eger SBS SE - ELEKTROMOS SE 25-17 (13-11)
19:00 FAC04 Gyömrői VSK - Békéscsaba DKC 17-24 (8-9)
19:50 FAA4 Kecskemét – Nyíregyháza 25-19 (14-9)
20:25 FAB04 FERENCVÁROSI TC - Törökszentmiklós KE 30-10 (19-7)

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FAA05 Orosháza - Kecskemét
08:50 FAA06 Bp HONVÉD - Nyíregyháza
09:40 FAB05 Törökszentmiklós KE - Gyöngyösi KK
10:30 FAC06 Gyömrői VSK - ELEKTROMOS SE
11:20 FAC05 Eger SBS - Békéscsaba DKC
12:10 FAB06 Dunakeszi VS - FERENCVÁROSI TC

Helyosztó mérkőzések

Dr. Fejes András Sportcsarnok

2017. szeptember 2. szombat

15:50 FAH C4 - B4
16:30 FAH C3 - B3
17:10 FAH C2 - B2
18:00 FAH C1 - B1

2017. szeptember 3. vasárnap

08:00 FAH A2 - B2
08:50 FAH A1 - B1
12:10 FAH A4 - C4
13:00 FAH A3 - C3
15:30 FAH A2 - C2
17:00 FAH A1 - C1

FB 2003-2004 fiú – Gyöngyös

A csoport: Ferencvárosi TC 4 pont, Elektromos SE 2, Salgótarjáni Strandépítők 2, Békés-Drén KC 0
B csoport: Törökszentmiklós KE 4 pont, Debrecen SC SI 2, Kézilabda UP. Kft. 0, Eger SBS SE 0
C csoport: Gyöngyösi KK 4 pont, PLER Budapest 2, Ózdi KC 0, Kecskeméti SI 0

Csoportmérkőzések

Kálváriaparti Általános Iskola

2017. szeptember 1.péntek

09:00 FBC01 Gyöngyösi KK - Ózdi KC 35-21 (15-9)
09:50 FBB01 Eger SBS SE - Törökszentmiklós KE 13-21 (4-9)
10:40 FBA02 Békés-Drén KC - Ferencvárosi TC 22-27 (9-11)
11:30 FBC02 Gyöngyösi KK - Kecskeméti SI 30-19 (15-7)
12:20 FBA01 Salgótarjáni Strandépítők - Elektromos SE 31-34 (17-19)
13:00 FBB04 Kézilabda UP. Kft. - Törökszentmiklós KE 14-20 (4-10)
13:50 FBA03 Békés-Drén KC - Salgótarjáni Strandépítők 29-36 (18-18)
14:40 FBC03 PLER Budapest - Ózdi KC 35-25 (15-11)
15:30 FBA04 Ferencvárosi TC - Elektromos SE 30-26 (13-14)
16:20 FBB03 Eger SBS SE - Debrecen SC SI 24-31 (12-13)
17:00 FBC04 Pler Budapest - Kecskeméti SI 35-8 (17-4)
17:50 FBB02 Kézilabda UP. Kft. - Debrecen SC SI 16-25 (6-15)

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FBB05 Törökszentmiklós KE - Debrecen SC SI
08:50 FBB06 Kézilabda UP. Kft. - Eger SBS SE
09:40 FBC05 Gyöngyösi KK - PLER BP
10:30 FBC06 Kecskeméti SI - Ózdi KC
11:20 FBA05 Békés-Drén KC - Elektromos SE
12:10 FBA06 Salgótarjáni Strandépítők - Ferencvárosi TC

Helyosztó mérkőzések

Kálváriaparti Általános Iskola

2017. szeptember 2. szombat

13:00 FBH C4 - B4
13:20 FBH C3 - B3
14:10 FBH C2 - B2
15:00 FBH C1 - B1

2017. szeptember 3. vasárnap

10:20 FBH A4 - B4
11:10 FBH A3 - B3
12:00 FBH A2 - B2
14:10 FBH C4 - A4
15:00 FBH C3 - A3

FC 2005-2006 fiú – Gyöngyös

A csoport: Kézilabda UP. Kft „A” 2 pont, Kecskemét SI „A” 2, Egri SBS SE 2, Elektromos SE 0, Debrecen SC SI 0
B csoport: Salgótarjáni Strandépítők 3 pont, Törökszentmiklós KE 2, Gyöngyösi KK 2006 2, Békés-Drén KC 1, Gyömrői KA 0
C csoport: Kézilabda UP. Kft „B” 2 pont, Gyöngyösi KK 2005 2, Ózdi KC 2, Kecskemét SI „B” 0, Eger VSI 0

Csoportmérkőzések

Vályi-Nagy Károly Sportcsarnok

2017. szeptember 1. péntek

10:00 FCC01 Gyöngyösi KK 2005 - Eger VSI 14-8 (6-3)
10:40 FCC02 Ózdi KC - Kecskemét SI „B” 16-10 (8-2)
11:20 FCB1 Gyöngyösi KK 2006 - Gyömrői KA 12-10 (6-5)
12:00 FCB2 Salgótarjáni Strandépítők - Törökszentmiklós KE 25-15 (10-7)
12:40 FCA01 Egri SBS SE - Kecskemét SI „A” 7-17 (4-8)
13:20 FCC02 Gyöngyösi KK 2005 - Ózdi KC 21-8 (11-5)
16:40 FCC01 Kézilabda UP. Kft „B” - Kecskemét SI „B” 18-8 (8-3)
17:20 FCA02 Elektromos SE - Kézilabda UP. Kft „A” 6-22 (2-8)
18:00 FCB03 Salgótarjáni Strandépítők - Békés-Drén KC 17-17 (11-7)
18:40 FCB04 Gyöngyösi KK 2006 - Törökszentmiklós KE 5-14 (1-4)
19:20 FCA03 Egri SBS SE - Debrecen SC S 11-1 (6-0)
20:00 FCA04 Kézilabda UP. Kft „A” - Kecskemét SI „A” 13-9 (6-5)

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FCB05 Gyöngyösi KK 2006 - Békés-Drén KC
08:40 FCB06 Gyömrői KA - Salgótarjáni Strandépítők
09:20 FCC05 Gyöngyösi KK 2005 - Kecskemét SI „B”
10:00 FCC06 Eger VSI - Kézilabda UP. Kft „B”
10:45 FCA05 Elektromos SE - Egri SBS SE
11:30 FCA06 Debrecen SC SI - Kecskemét SI „A”
12:10 FCB07 Gyöngyösi KK 2006 - Salgótarjáni Strandépítők
12:50 FCB08 Békés-Drén KC - Gyömrői KA
13:30 FCC07 Ózdi KC - Eger VSI
14:10 FCC08 Kézilabda UP. Kft „B” - Gyöngyösi KK 2005
14:50 FCA07 Elektromos SE - Kecskemét SI „A”
15:40 FCA08 Debrecen SC SI - Kézilabda UP. Kft „A”
16:20 FCB09 Békés-Drén KC - Törökszentmiklós KE
17:00 FCC09 Ózdi KC - Pler K UP. Kft B
17:40 FCC10 Eger VSI - Kecskemét SI „B”
18:20 FCC10 Törökszentmiklós KE - Gyömrői KA
19:00 FCA09 Kézilabda UP. Kft „A” - Egri SBS SE
19:40 FCA10 Debrecen SC SI - Elektromos SE

Helyosztó mérkőzések

Vályi-Nagy Károly Sportcsarnok

2017.szeptember 3. vasárnap

08:00 FCH A5 - B5
08:50 FCH A3 - B3
09:40 FCH A4 - B4
10:30 FCH A2 - B2
11:20 FCH A5 - C5
12:10 FCH A4 - C4
13:00 FCH A3 - C3
13:10 FCH A2 - C2
13:55 FCH B5 - C5
14:40 FCH B4 - C4
15:30 FCH B3 - C3
16:20 FCH B2 - C2

FD 2007 fiú – Gyöngyös

A csoport: Békés-Drén KC 4 pont, Tata KC 2, Kézilabda UP Kft. 2, Gyöngyösi KK „B” 2, Beszterce DSE 0
B csoport: Kecskeméti SI 4 pont, Gyöngyösi KK „A” 2, Mezőkövesd KC 2, Debrecen SE SI 0, Egri VSI 0

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 1.

Dr. Fejes András Sportcsarnok

9:00 FDB01 Gyöngyösi KK „A” - Egri VSI 10-8 (3-3)
09:40 FDA01 Gyöngyösi KK „B” - Beszterce DSE 16-7 (11-3)
10:20 FDA02 Kecskeméti SI - Egri VSI 14-8 (6-1)
11:00 FDA02 Kőkúti Sasok TATA- Beszterce DSE 17-7 (9-5)

Vályi-Nagy Károly Spotcsarnok

14:00 FDA03 Békés-Drén KC - Kőkúti Sasok TATA 14-7 (6-4)
14:45 FDB03 Gyöngyösi KK „A” - Kecskemét SI 11-20 (7-9)
15:20 FDA04 Kézilabda UP. Kft. - Békés-Drén KC 8-16 (4-6)
16:00 FDB04 Mezőkövesd KC - Debrecen SI 14-8 (7-5)

Kálváriaparti Általános Iskola

18:40 FDA05 Kézilabda UP. Kft. - Gyöngyösi KK „B” 10-9 (3-6)

2017. szeptember 2. szombat

Dr. Fejes András Sportcsarnok

13:00 FDB06 Kecskemét SI - Debrecen SE SI
13:40 FDB07 Egri VSI - Mezőkövesd KC
14:20 FDA05 Gyöngyösi KK „B” - Kőkúti Sasok TATA
15:10 FDA06 Kézilabda UP. Kft. - Beszterce DSE
18:50 FDB05 Gyöngyösi KK „A” - Debrecen SI

Kálváriaparti Általános Iskola

16:20 FDB08 Egri VSI - Debrecen SE SI
17:10 FDB09 Mezőkövesd KC - Gyöngyösi KK A
17:50 FDA08 Kézilabda UP. Kft. - Kőkúti Sasok TATA
18:30 FDA07 Békés-Drén KC - Beszterce DSE
18:50 FDB10 Kecskemét SI - Mezőkövesd Kc
19:40 FDA09 Békés-Drén KC - Gyöngyösi KK „B”

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Dr. Fejes András Sportcsarnok

09:40 FDH A4 - B4
10:10 FDH A3 - B3
10:50 FDH A2 - B2
11:30 FDH A1 - B1

Kálváriaparti Általános Iskola

9:40 FDH A5 - B5

LB 2004-2005 lány – Hatvan

A csoport: Gyöngyösi KK, Kecskemét, Szigetszentmiklós B, Gyömrői KA, EURONOVEX USE
B csoport: Salgótarján Strandépítők, Egri VSI, Szigetszentmiklós A, Törökszentmiklós KE, Lóczi DSE

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 1.

Kodály Zoltán Általános Iskola

12:00 LBA01 Gyöngyösi KK – Kecskemét 24-20 (12-7)
12:50 LBA02 Szigetszentmiklós B - Gyömrői KA 13-35 (5-13)
13:40 LBB01 Salgótarjáni Strandépítők - Egri VSI 14-10 (6-4)
14:30 LBB02 Szigetszentmiklós A - Törökszentmiklós KE 12-14 (7-11)
15:20 LBA05 Szigetszentmiklós B - EURONOVEX USE 7-28 (1-17)
16:10 LBA04 Kecskemét - Gyömrői KA
17:00 LBB03 Egri VSI - Lóczi DSE
17:50 LBB04 Salgótarjáni Strandépítők - Törökszentmiklós KE
18:40 LBA03 EURONOVEX USE - Gyöngyösi KK
19:30 LBB05 Lóczi DSE - Szigetszentmiklós A

2017. szeptember 2. szombat

Kodály Zoltán Általános Iskola

08:00 LBA06 Gyöngyösi KK - Szigetszentmiklós B
09:20 LBA07 EURONOVEX USE - Gyömrői KA
10:10 LBB06 Egri VSI - Törökszentmiklós KE
11:00 LBB07 Szigetszentmiklós A - Salgótarján Strandépítők
13:10 LBA08 Gyöngyösi KK - Gyömrői KA
14:00 LBA07 Kecskemét - EURONOVEX USE
16:10 LBB08 Szigetszentmiklós A - Egri VSI
17:00 LBB09 Lóczi DSE - Salgótarján Strandépítők
19:10 LBB10 Törökszentmiklós KE - Lóczi DSE
20:00 LBA10 Szigetszentmiklós B – Kecskemét

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Kodály Zoltán Általános Iskola

10:00 LB9. H A5 - B5
10:50 LB7. H A4- B4
13:00 LB5. H A3 - B3
15:10 LB 3. H A2 - B2
15:50 LB 1. H A1 - B1

LC 2006 lány – Hatvan

A csoport: Gyöngyösi KK „A”, EURONOVEX USE, Kecskemét SI, Lóczi DSE, Beszterce DSE

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 2. szombat

Kodály Zoltán Általános Iskola

11:50 LC01 Gyöngyösi KK - EURONOVEX USE
12:30 LC01 Lóczi DSE - Beszterce DSE
14:50 LC03 Kecskemét SI - Gyöngyösi KK
15:30 LC04 Lóczi DSE - EURONOVEX USE
17:50 LC08 Beszterce DSE - EURONOVEX USE
18:30 LC09 Lóczi DSE - Kecskeméti SI

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Kodály Zoltán Általános Iskola

11:40 LC10 Gyöngyösi KK - Beszterce DSE
12:20 LC12 EURONOVEX USE - Kecskeméti SI
13:40 LC10 Gyöngyösi KK - Lóczi DSE
14:30 LC12 Beszterce DSE - Kecskeméti SI

Letölthető eredménylisták

FA Fiú 2001-2002

FB Fiú 2003-2004

FC Fiú 2005-2006

FD Fiú 2007

LB lány 2004-2005

Tabella

  • 01 kh liga

    1. Telekom Veszprém 20
    2. MOL-Pick Szeged 20
    3. Grundfos Tatabánya KC 16
    4. Balatonfüredi KSE 16
    5. Dabas KC VSE 14
    6. Sport36-Komló 12
    7. Eger SBS Eszterházy 9
    8. CYEB Budakalász 8
    9. Ceglédi KKSE 7
    10. Csurgói KK 6
    11. Orosházi FKSE-LINAMAR 4
    12. B. Braun Gyöngyös 3
    13. Váci KSE 3
    14. FTC 2

banner




További részletek: www.szerencsejatek.hu
Kéz
Játssz Okoslottóval, regisztráld a szelvényed és nyerj! Lottózz bárhol, bármikor Okoslottóval Havi nyeremény: utazás Heti nyeremény: eMag vásárlási utalvány Főnyeremény: 10millió forint!