2017. augusztus 31. csütörtök 12:40

Indul a Mátra Kupa - itt a menetrend

Szeptember 1-jén kezdődnek a 7. Mátra Kupa küzdelmei. A háromnapos utánpótlástorna végleges sorsolása és menetrendje is elkészült, minden készen áll a csapatok és a szurkolók fogadására.

matrakupa 2017 ok

Három nap, két város, négy helyszín, hatvanöt csapat, százhetven mérkőzés – így lehetne a legfontosabb számokkal összefoglalni a pénteken kezdődő 7. Mátra Kupa Utánpótlás Felkészülési Tornát, amelynek előkészületei az utolsó simításoknál tartanak, a házigazda Gyöngyösi Kézilabda Klub felkészült arra, hogy Gyöngyösön és Hatvanban fogadja a fiú és lány csapatokat, amelyek összesen hat korosztályban mérik össze erejüket. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy a csapatok jól érezzék magukat ebben a három napban, és megannyi sportsikerrel felvértezve kezdjék az új bajnoki szezont. Klubunk valamennyi korosztályban indít csapatot a Mátra Kupán, reméljük, a különböző helyszíneken sokan szurkolnak majd a fiataloknak.

A Mátra Kupáról naponta két alkalommal közlünk eredményeket honlapunkon, érdemes minél gyakrabban látogatni oldalunkat a friss hírekért és fotókért. Keressék a Gyöngyösi Kézilabda Klub Facebook-oldalát is, ahol igyekszünk azonnali tájékoztatást adni a fontosabb történésekről. 

Az eredményhirdetésre a lány csapatok számára Hatvanban kerül sor vasárnap 16 óra 45 perctől, míg a fiúk számára vasárnap 18 órától a gyöngyösi Dr. Fejes András Sportcsarnokban hirdetnek eredményt.

Íme a 7. Mátra Kupa eseménynaptára korcsoportok szerinti bontásban, amelyek a cikk végén letölthető dokumentumban is megtallhatók.

FA 2001-2002 fiú - Gyöngyös

A csoport: Budapest Honvéd, Kecskemét, Nyíregyháza, Orosháza
B csoport: Ferencvárosi TC, Törökszentmiklós KE, Gyöngyösi KK, Dunakeszi VS
C csoport: Elektromos SE, Békéscsaba DKC, Eger SBS SE, Gyömrői VSK

Csoportmérkőzések

Dr. Fejes András Sport- és Rendezvénycsarnok

2017. szeptember 1. péntek

12:00 FAB01 Gyöngyösi KK - Dunakeszi VS
12:50 FAA01 Orosháza - Nyíregyháza
13:40 FAB02 FERENCVÁROSI TC - Gyöngyösi KK
14:30 FAA02 Bp HONVÉD - Orosháza
15:20 FAC1 ELEKTROMOS SE - Békéscsaba DKC
16:00 FAC2 Eger SBS SE - Gyömrői VS
16:50 FAA3 Bp HONVÉD - Kecskeméti SI
17:30 FAB3 Dunakeszi VS - Törökszentmiklós KE
18:10 FAC03 Eger SBS SE - ELEKTROMOS SE
19:00 FAC04 Gyömrői VSK - Békéscsaba DKC
19:50 FAA4 Kecskemét - Nyíregyháza
20:25 FAB04 FERENCVÁROSI TC - Törökszentmiklós KE

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FAA05 Orosháza - Kecskemét
08:50 FAA06 Bp HONVÉD - Nyíregyháza
09:40 FAB05 Törökszentmiklós KE - Gyöngyösi KK
10:30 FAC06 Gyömrői VSK - ELEKTROMOS SE
11:20 FAC05 Eger SBS - Békéscsaba DKC
12:10 FAB06 Dunakeszi VS - FERENCVÁROSI TC

Helyosztó mérkőzések

Dr. Fejes András Sportcsarnok

2017. szeptember 2. szombat

15:50 FAH C4 - B4
16:30 FAH C3 - B3
17:10 FAH C2 - B2
18:00 FAH C1 - B1
18:50 FAH A4 - B4
19:40 FAH A3 - B3

2017. szeptember 3. vasárnap

08:00 FAH A2 - B2
08:50 FAH A1 - B1
09:40 FDH A2 - B2
10:10 FDH A1 - B1
10:50 FBH A1 - B1
11:30 FCH A1 - B1
12:10 FAH A4 - C4
13:00 FAH A3 - C3
13:50 FCH A1 - C1
14:40 FBH C1 - A1
15:30 FAH A2 - C2
16:20 FCH B1 - C1
17:00 FAH A1 - C1

FB 2003-2004 fiú – Gyöngyös

A csoport: Ferencvárosi TC, Elektromos SE, Békés-Drén KC, Salgótarjáni Strandépítők
B csoport: Kézilabda UP. Kft., Debrecen SC SI, Eger SBS SE, Törökszentmiklós KE
C csoport: PLER Budapest, Gyöngyösi KK, Ózdi KC, Kecskeméti SI

Csoportmérkőzések

Kálváriaparti Általános Iskola

2017. szeptember 1.péntek

09:00 FBC01 Gyöngyösi KK - Ózdi KC
09:50 FBB01 Eger SBS SE - Törökszentmiklós KE
10:40 FBA02 Békés-Drén KC - Ferencvárosi TC
11:30 FBC02 Gyöngyösi KK - Kecskeméti SI
12:20 FBA01 Salgótarjáni Stran - Elektromos SE
13:00 FBB04 Kézilabda UP. Kft. - Törökszentmiklós KE
13:50 FBA03 Békés-Drén KC - Salgótarjáni Strandépítők
14:40 FBC03 PLER Budapest - Ózdi KC
15:30 FBA04 Ferencvárosi TC - Elektromos SE
16:20 FBB03 Eger SBS SE - Debrecen SC SI
17:00 FBC04 Pler Budapest - Kecskeméti SI
17:50 FBB02 Kézilabda UP. Kft. - Debrecen SC SI

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FBB05 Törökszentmiklós KE - Debrecen SC SI
08:50 FBB06 Kézilabda UP. Kft. - Eger SBS SE
09:40 FBC05 Gyöngyösi KK - PLER BP
10:30 FBC06 Kecskeméti SI - Ózdi KC
11:20 FBA05 Békés-Drén KC - Elektromos SE
12:10 FBA06 Salgótarjáni Strandépítők - Ferencvárosi TC

Helyosztó mérkőzések

Kálváriaparti Általános Iskola

2017. szeptember 2. szombat

13:00 FBH C4 - B4
13:20 FBH C3 - B3
14:10 FBH C2 - B2
15:00 FBH C1 - B1

2017. szeptember 3. vasárnap

09:00 FBH A4 - B4
09:50 FBH A3 - B3
10:40 FDH A5 - B5
11:20 FBH A2 - B2
12:10 FDH A4 - B4
12:50 FDH A3 - B3
13:30 FBH C4 - A4
14:20 FBH C3 - A3
15:10 FBH C2 - A2

FC 2005-2006 fiú – Gyöngyös

A csoport: Kézilabda UP. Kft „A”, Elektromos SE, Debrecen SC SI, Kecskemét SI „A”, Egri SBS SE
B csoport: Törökszentmiklós KE, Gyöngyösi KK 2006, Békés-Drén KC, Gyömrői KA, Salgótarjáni Strandépítők
C csoport: Kézilabda UP. Kft „B”, Gyöngyösi KK 2005, Ózdi KC, Kecskemét SI „B”, Eger VSI

Csoportmérkőzések

Vályi-Nagy Károly Sportcsarnok

2017. szeptember 1. péntek

10:00 FCC01 Gyöngyösi KK 2005 - Eger VSI
10:40 FCC02 Ózdi KC - Kecskemét SI „B”
11:20 FCB1 Gyöngyösi KK 2006 - Gyömrői KA
12:00 FCB2 Salgótarjáni Strandépítők - Törökszentmiklós KE
12:40 FCA01 Egri SBS SE - Kecskemét SI „A”
13:20 FCC02 Gyöngyösi KK 2005 - Ózdi KC
16:40 FCC01 Kézilabda UP. Kft „B” - Kecskemét SI „B”
17:20 FCA02 Elektromos SE - Kézilabda UP. Kft „A”
18:00 FCB03 Salgótarjáni Strandépítők - Békés-Drén KC
18:40 FCB04 Gyöngyösi KK 2006 - Törökszentmiklós KE
19:20 FCA03 Egri SBS SE - Debrecen SC S
20:00 FCA04 Kézilabda UP. Kft „A” - Kecskemét SI „A”

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FCB05 Gyöngyösi KK 2006 - Békés-Drén KC
08:40 FCB06 Gyömrői KA - Salgótarjáni Strandépítők
09:20 FCC05 Gyöngyösi KK 2005 - Kecskemét SI „B”
10:00 FCC06 Eger VSI - Kézilabda UP. Kft „B”
10:45 FCA05 Elektromos SE - Egri SBS SE
11:30 FCA06 Debrecen SC SI - Kecskemét SI „A”
12:10 FCB07 Gyöngyösi KK 2006 - Salgótarjáni Strandépítők
12:50 FCB08 Békés-Drén KC - Gyömrői KA
13:30 FCC07 Ózdi KC - Eger VSI
14:10 FCC08 Kézilabda UP. Kft „B” - Gyöngyösi KK 2005
14:50 FCA07 Elektromos SE - Kecskemét SI „A”
15:40 FCA08 Debrecen SC SI - Kézilabda UP. Kft „A”
16:20 FCB09 Békés-Drén KC - Törökszentmiklós KE
17:00 FCC09 Ózdi KC - Pler K UP. Kft B
17:40 FCC10 Eger VSI - Kecskemét SI „B”
18:20 FCC10 Törökszentmiklós KE - Gyömrői KA
19:00 FCA09 Kézilabda UP. Kft „A” - Egri SBS SE
19:40 FCA10 Debrecen SC SI - Elektromos SE

Helyosztó mérkőzések

Vályi-Nagy Károly Sportcsarnok

2017.szeptember 3. vasárnap

08:00 FCH A5 - B5
08:50 FCH A3 - B3
09:40 FCH A4 - B4
10:30 FCH A2 - B2
11:20 FCH A5 - C5
12:10 FCH A4 - C4
13:00 FCH A3 - C3
13:10 FCH A2 - C2
13:55 FCH B5 - C5
14:40 FCH B4 - C4
15:30 FCH B3 - C3
16:20 FCH B2 - C2

FD 2007 fiú – Gyöngyös

A csoport: Tata KC, Kézilabda UP Kft., Békés-Drén KC, Beszterce DSE, Gyöngyösi KK „B”
B csoport: Kecskeméti SI, Gyöngyösi KK „A”, Mezőkövesd KC, Debrecen SE SI, Egri VSI

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 1.

Dr. Fejes András Sportcsarnok

9:00 FDB01 Gyöngyösi KK „A” - Egri VSI
09:40 FDA01 Gyöngyösi KK „B” - Beszterce DSE
10:20 FDA02 Kecskeméti SI - Egri VSI
11:00 FDA02 Kőkúti Sasok TATA- Beszterce DSE

Vályi-Nagy Károly Spotcsarnok

14:00 FDA03 Békés-Drén KC - Kőkúti Sasok TATA
14:45 FDB03 Gyöngyösi KK „A” - Kecskemét SI
15:20 FDA04 Kézilabda UP. Kft. - Békés-Drén KC
16:00 FDB04 Mezőkövesd KC - Debrecen SI

Kálváriaparti Általános Iskola

18:40 FDA05 Kézilabda UP. Kft. - Gyöngyösi KK „B”
19:20 FDB05 Gyöngyösi KK „A” - Debrecen SI

2017. szeptember 2. szombat

Dr. Fejes András Sportcsarnok

13:00 FDB06 Kecskemét SI - Debrecen SE SI
13:40 FDB07 Egri VSI - Mezőkövesd KC
14:20 FDA05 Gyöngyösi KK „B” - Kőkúti Sasok TATA
15:10 FDA06 Kézilabda UP. Kft. - Beszterce DSE

Kálváriaparti Általános Iskola

16:20 FDB08 Egri VSI - Debrecen SE SI
17:10 FDB09 Mezőkövesd KC - Gyöngyösi KK A
17:50 FDA08 Kézilabda UP. Kft. - Kőkúti Sasok TATA
18:30 FDA07 Békés-Drén KC - Beszterce DSE
18:50 FDB10 Kecskemét SI - Mezőkövesd Kc
19:40 FDA09 Békés-Drén KC - Gyöngyösi KK „B”

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Dr. Fejes András Sportcsarnok

09:40 FDH A4 - B4
10:10 FDH A3 - B3
10:50 FDH A2 - B2
11:30 FDH A1 - B1

Kálváriaparti Általános Iskola

9:40 FDH A5 - B5

LB 2004-2005 lány – Hatvan

A csoport: Gyöngyösi KK, Kecskemét, Szigetszentmiklós B, Gyömrői KA, EURONOVEX USE
B csoport: Salgótarján Strandépítők, Egri VSI, Szigetszentmiklós A, Törökszentmiklós KE, Lóczi DSE

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 1.

Kodály Zoltán Általános Iskola

12:00 LBA01 Gyöngyösi KK - Kecskemét
12:50 LBA02 Szigetszentmiklós B - Gyömrői KA
13:40 LBB01 Salgótarjáni Strandépítők - Egri VSI
14:30 LBB02 Szigetszentmiklós A - Törökszentmiklós KE
15:20 LBA05 Szigetszentmiklós B - EURONOVEX USE
16:10 LBA04 Kecskemét - Gyömrői KA
17:00 LBB03 Egri VSI - Lóczi DSE
17:50 LBB04 Salgótarjáni Strandépítők - Törökszentmiklós KE
18:40 LBA03 EURONOVEX USE - Gyöngyösi KK
19:30 LBB05 Lóczi DSE - Szigetszentmiklós A

2017. szeptember 2. szombat

Kodály Zoltán Általános Iskola

08:00 LBA06 Gyöngyösi KK - Szigetszentmiklós B
09:20 LBA07 EURONOVEX USE - Gyömrői KA
10:10 LBB06 Egri VSI - Törökszentmiklós KE
11:00 LBB07 Szigetszentmiklós A - Salgótarján Strandépítők
13:10 LBA08 Gyöngyösi KK - Gyömrői KA
14:00 LBA07 Kecskemét - EURONOVEX USE
16:10 LBB08 Szigetszentmiklós A - Egri VSI
17:00 LBB09 Lóczi DSE - Salgótarján Strandépítők
19:10 LBB10 Törökszentmiklós KE - Lóczi DSE
20:00 LBA10 Szigetszentmiklós B – Kecskemét

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Kodály Zoltán Általános Iskola

10:00 LB9. H A5 - B5
10:50 LB7. H A4- B4
13:00 LB5. H A3 - B3
15:10 LB 3. H A2 - B2
15:50 LB 1. H A1 - B1

LC 2006 lány – Hatvan

A csoport: Gyöngyösi KK „A”, EURONOVEX USE, Kecskemét SI, Lóczi DSE, Beszterce DSE

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 2. szombat

Kodály Zoltán Általános Iskola

11:50 LC01 Gyöngyösi KK - EURONOVEX USE
12:30 LC01 Lóczi DSE - Beszterce DSE
14:50 LC03 Kecskemét SI - Gyöngyösi KK
15:30 LC04 Lóczi DSE - EURONOVEX USE
17:50 LC08 Beszterce DSE - EURONOVEX USE
18:30 LC09 Lóczi DSE - Kecskeméti SI

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Kodály Zoltán Általános Iskola

11:40 LC10 Gyöngyösi KK - Beszterce DSE
12:20 LC12 EURONOVEX USE - Kecskeméti SI
13:40 LC10 Gyöngyösi KK - Lóczi DSE
14:30 LC12 Beszterce DSE - Kecskeméti SI

Letölthető versenyműsorok:

Műsor FA

Műsor FB

Műsor FC

Műsor FD

Műsor LB

Műsor LC

Tabella

  • 01 kh liga

    1. Telekom Veszprém 46
    2. MOL-Pick Szeged 42
    3. Grundfos Tatabánya KC 40
    4. Balatonfüredi KSE 36
    5. CYEB Budakalász 24
    6. Csurgói KK 23
    7. Sport36-Komló 22
    8. Dabas KC VSE 20
    9. Eger SBS Eszterházy 19
    10. Ceglédi KKSE 17
    11. FTC KN KFT 15
    12. B. Braun Gyöngyös 14
    13. Váci KSE 12
    14. Orosházi FKSE-LINAMAR 6

     

    01 logo fb      01 logo insta     01 logo youtube     01 logo gplus 3

banner