2017. február 25. szombat 20:54

Kazincbarcikai vereség az NB II-ben

Idegenbeli vereséggel folytatta szereplését a férfi kézilabda NB II. északkeleti csoportjában a B. Braun Gyöngyös U23-as csapata.

01 labda

A Kazincbarcika vendégeként lépett pályára a B. Braun Gyöngyös U23 a férfi kézilabda NB II-ben. A találkozót a hazaiak uralták, ám a mieink minden megtettek, a mérkőzés egyik szakaszában mínusz nyolcról egy gólra zárkóztak, de megfordítani nem tudták a mérkőzés alakulását, így végül 30-25 arányban alulmaradtak a győzelmükkel a tabella ötödik helyére előre lépő barcikaiakkal szemben. A mieink maradtak a negyedik pozícióban, március 3-án, pénteken pedig hazai pályán javíthatnak a Kisvárda ellenében.

Kazincbarcikai KSE – B. Braun Gyöngyös U23 30-25 (17-12)
V.: Benyusz, Gadnai

GYÖNGYÖS: Reviczki R., Jaros O., Unger B., KERESZTES P. 8 (3), Vad Zs. 4, Rutka B. 2, Kiss M. 4.
Cserék: Juhász K., Mák R. Fazekas Á. 2, Bernáth B. 4, Gráf M. 1(1). Edző: Mátyási-Kőrösi Fruzsina

Kiállítások: 10, ill. 6 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 4/4

Mátyási-Kőrösi Fruzsina: - Sajnos egy 15 perces időszakon kívül nem tudtunk jól játszani, ebben az időszakban - 8-ról – 1-re jöttünk fel, amiért dicséret illeti a csapatot. Támadásban és védekezésben azonban az egész mérkőzésen sok buta hibát vétettünk, amit a rutinos ellenfelünk jól használt ki. Külön öröm, hogy 4 serdülő játékosunk is pályára lépett, és jól szállt be a mérkőzésbe. Szép gólokat, illetve védéseket láthattunk tőlük.