2017. február 03. péntek 17:03

Cegléd elleni győzelemmel hangoltunk a tavaszi rajtra

A Cegléd elleni edzőmérkőzéssel hangolt a közelgő bajnoki rajtra a B. Braun Gyöngyös csapata, amely hasznos mérkőzésen, hatgólos győzelmet aratott.

01 ceglededzo 1

A hét elejétől újra Debre Viktor vezetőedző irányította a február 11-i bajnoki rajtra hangoló B. Braun Gyöngyös felkészülését. Vezetőedzőnk azt követően állt újra munkába a csapatnál, hogy hazatért a franciaországi világbajnokságról, ahol a hetedik helyen végzett magyar válogatott mellett edzősködött. A Ceglédet egy héttel a Tatabánya elleni, első tavaszi mérkőzés előtt fogadtuk, így az utolsó erőfelmérőnek volt tekinthető az idény nyitánya előtt.

A találkozó elején a vendégek két góllal elhúztak, de nem sokáig tudták őrizni az előnyüket, a mieink hamar átvették az irányítást, és magabiztosan, végig vezetve nyerték meg az első félidőt. Az előnyünk a játékrészben már nyolc gólos is volt, aminek ugyan csak a felét tudtuk megőrizni a sípszóig, ám így is négygólos hazai vezetésnél kezdődött a szünet (16-12). A második játékrészben a 20. perc végéig tartott ki az előnyünk, akkora a fokozatosan közelebb zárkózó ceglédiek kiegyenlítettek, ísmét nyílttá téve a mérkőzést. A vezetést azonban nem engedtük át a vendégeknek, sőt másfél perccel a vége előtt ismét négy gól volt az előnyünk, a végéig pedig még kettőt közé tudtunk tenni, így 29-23-ra megnyertük a mérkőzést.