Elemek megjelenítése címkék szerint: Mátra Kupa 2017
2017. szeptember 05. kedd 11:35

Mátra Kupa 2017

01 matrakupa 2017 127

2017. szeptember 1. - 3.

Fotó: Cseh Balázs, Magyari Máté

Kategória: Fényképek
2017. szeptember 02. szombat 21:17

Mátra Kupa - a második nap eredményei

Rengeteg izgalmat hozott a 7. Mátra Kupa második napja is. A mérkőzések során kialakult a csoportok végeredménye, és eldőlt az is, a csapatoknak ki lesz az ellenfele a vasárnapi helyosztókon.

matrakupa 2017 ok

A 2001-2002-es születésű fiúk között a Gyöngyösi Kézilabda Klub csapata a második helyen végzett csoportjában, ez pedig azt jelenti, hogy vasárnap a negyedik helyért küzdhet majd, és ugyanez igaz a 2003-2004-es korosztályban szereplő gyöngyösi fiúcsapatra is. A 2005-2006-osok között két hazai együttes is szerepel, fiatalabb csapatunk a negyedik, az idősebbek pedig a második helyen zárták a csoportkört. A legfiatalabb, 2007-es születésű fiúk versenyében egyik csapatunk a harmadik, míg a másik a második helyen várja a vasárnapi helyosztókat. A lányok mezőnyében is szépen helytállnak a gyöngyösi csapatok. A Hatvanban zajló küzdelmek során a 2004-2005-ösök között a mieink a második, míg a 2006-osok között az első helyen állnak az utolsó nap programja előtt.

A lánycsapatok számára vasárnap 16:45-kor hirdetnek eredményt Hatvanban, míg a fiúk eredményhirdetésére 18 órakor kerül sor Gyöngyösön, a Dr. Fejes András Sportcsarnokban.

Itt olvashatók az eddigi eredmények és a vasárnap programja, ami letölthető formában is megtalálható a cikk végén.

FA 2001-2002 fiú - Gyöngyös

A csoport: Budapest Honvéd 6 pont, Kecskemét 4, Orosháza 2, Nyíregyháza 0
B csoport: Ferencvárosi TC 6 pont, Gyöngyösi KK 4, Törökszentmiklós KE 2, Dunakeszi VS 0
C csoport: Eger SBS 6 pont, Békéscsaba DKC 4 pont, Elektromos SE 2, Gyömrői VSK 0

Csoportmérkőzések

Dr. Fejes András Sport- és Rendezvénycsarnok

2017. szeptember 1. péntek

12:00 FAB01 Gyöngyösi KK - Dunakeszi VS 32-22 (17-11)
12:50 FAA01 Orosháza – Nyíregyháza 21-19 (8-8)
13:40 FAB02 FERENCVÁROSI TC - Gyöngyösi KK 25-20 (13-8)
14:30 FAA02 Bp HONVÉD – Orosháza 25-15 (13-7)
15:20 FAC1 ELEKTROMOS SE - Békéscsaba DKC 18:20 (10-11)
16:00 FAC2 Eger SBS SE - Gyömrői VS 27-20 (13-9)
16:50 FAA3 Bp HONVÉD - Kecskeméti SI 26-23 (14-12)
17:30 FAB3 Dunakeszi VS - Törökszentmiklós KE 21-27 (11-15)
18:10 FAC03 Eger SBS SE - ELEKTROMOS SE 25-17 (13-11)
19:00 FAC04 Gyömrői VSK - Békéscsaba DKC 17-24 (8-9)
19:50 FAA4 Kecskemét – Nyíregyháza 25-19 (14-9)
20:25 FAB04 FERENCVÁROSI TC - Törökszentmiklós KE 30-10 (19-7)

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FAA05 Orosháza – Kecskemét 13-18 (6-11)
08:50 FAA06 Bp HONVÉD – Nyíregyháza 31-15 (15-9)
09:40 FAB05 Törökszentmiklós KE - Gyöngyösi KK 16-22 (7-9)
10:30 FAC06 Gyömrői VSK - ELEKTROMOS SE 17-21 (8-11)
11:20 FAC05 Eger SBS - Békéscsaba DKC 24-22 (15-11)
12:10 FAB06 Dunakeszi VS - FERENCVÁROSI TC 20-36 (10-12)

Helyosztó mérkőzések

Dr. Fejes András Sportcsarnok

2017. szeptember 2. szombat

15:50 FAH Gyömrői VSK - Dunakeszi 26-25 (15-13)
16:30 FAH Elektromos SE - Törökszentmiklós 24-20 (11-7)
17:10 FAH Békéscsaba DKC – Gyöngyösi KK 18-28 (8-12)
18:00 FAH Eger SBS – Ferencvárosi TC 21-26 (12-12)

2017. szeptember 3. vasárnap

08:00 FAH Orosháza LINAMAR – Elektromos SE
08:50 FAH Nyíregyházi SC – Gyömrői VSK
12:10 FAH Kecskeméti SI – Gyöngyösi KK
13:00 FAH Bp. Honvéd – Ferencvárosi TC
15:30 FAH Kecskeméti SI – Békéscsaba DKC
17:00 FAH Bp. Honvéd – Eger SBS

FB 2003-2004 fiú – Gyöngyös

A csoport: Ferencvárosi TC 6 pont, Elektromos SE 4, Salgótarjáni Strandépítők 2, Békés-Drén KC 0
B csoport: Debrecen SC SI 6 pont, Törökszentmiklós KE 4 pont, Kézilabda UP. Kft. 2, Eger SBS SE 0
C csoport: PLER 6 pont, Gyöngyösi KK 4, Kecskeméti SI 2, Ózdi KC 0

Csoportmérkőzések

Kálváriaparti Általános Iskola

2017. szeptember 1.péntek

09:00 FBC01 Gyöngyösi KK - Ózdi KC 35-21 (15-9)
09:50 FBB01 Eger SBS SE - Törökszentmiklós KE 13-21 (4-9)
10:40 FBA02 Békés-Drén KC - Ferencvárosi TC 22-27 (9-11)
11:30 FBC02 Gyöngyösi KK - Kecskeméti SI 30-19 (15-7)
12:20 FBA01 Salgótarjáni Strandépítők - Elektromos SE 31-34 (17-19)
13:00 FBB04 Kézilabda UP. Kft. - Törökszentmiklós KE 14-20 (4-10)
13:50 FBA03 Békés-Drén KC - Salgótarjáni Strandépítők 29-36 (18-18)
14:40 FBC03 PLER Budapest - Ózdi KC 35-25 (15-11)
15:30 FBA04 Ferencvárosi TC - Elektromos SE 30-26 (13-14)
16:20 FBB03 Eger SBS SE - Debrecen SC SI 24-31 (12-13)
17:00 FBC04 Pler Budapest - Kecskeméti SI 35-8 (17-4)
17:50 FBB02 Kézilabda UP. Kft. - Debrecen SC SI 16-25 (6-15)

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FBB05 Törökszentmiklós KE - Debrecen SC SI 12-24 (5-15)
08:50 FBB06 Kézilabda UP. Kft. - Eger SBS SE 24-20 (8-11)
09:40 FBC05 Gyöngyösi KK - PLER BP 25-31 (15-19)
10:30 FBC06 Kecskeméti SI - Ózdi KC 28-25 (16-5)
11:20 FBA05 Békés-Drén KC - Elektromos SE 23-28 (11-12)
12:10 FBA06 Salgótarjáni Strandépítők - Ferencvárosi TC 25-37 (13-20)

Helyosztó mérkőzések

Kálváriaparti Általános Iskola

2017. szeptember 2. szombat

13:00 FBH Ózdi KC – Eger SBS 26-25 (12-14)
13:20 FBH Kecskeméti SI – Kézilabda UP Kft. 32-25 (17-9)
14:10 FBH Gyöngyösi KK – Törökszentmiklós KE 35-6 (18-1)
15:00 FBH PLER – Debrecen SI 22-17 (11-8)

2017. szeptember 3. vasárnap

08:40 FBH Békés Drén KC – Eger SBS
09:30 FBH Salgótarjáni Strandépítők – Kézilabda UP Kft.
10:20 FBH Elektromos SE – Törökszentmiklós KE
14:10 FBH Ózdi KC – Békés Drén KC
15:00 FBH Kecskeméti SI – Salgótarjáni Strandépítők
15:50 FBH Gyöngyösi KK – Elektromos SE

FC 2005-2006 fiú – Gyöngyös

A csoport: Kézilabda UP. Kft „A” 8 pont, Kecskemét SI „A” 6, Elektromos SE 4, Egri SBS SE 2, Debrecen SC SI 0
B csoport: Salgótarjáni Strandépítők 7 pont, Békés Drén KC 7, Törökszentmiklós KE 4, Gyöngyösi KK 2006 2, Békés-Drén KC 1, Gyömrői KA 0
C csoport: Kézilabda UP. Kft „B” 8 pont, Gyöngyösi KK 2005 6, Ózdi KC 3, Eger VSI 3, Kecskemét SI „B” 0

Csoportmérkőzések

Vályi-Nagy Károly Sportcsarnok

2017. szeptember 1. péntek

10:00 FCC01 Gyöngyösi KK 2005 - Eger VSI 14-8 (6-3)
10:40 FCC02 Ózdi KC - Kecskemét SI „B” 16-10 (8-2)
11:20 FCB1 Gyöngyösi KK 2006 - Gyömrői KA 12-10 (6-5)
12:00 FCB2 Salgótarjáni Strandépítők - Törökszentmiklós KE 25-15 (10-7)
12:40 FCA01 Egri SBS SE - Kecskemét SI „A” 7-17 (4-8)
13:20 FCC02 Gyöngyösi KK 2005 - Ózdi KC 21-8 (11-5)
16:40 FCC01 Kézilabda UP. Kft „B” - Kecskemét SI „B” 18-8 (8-3)
17:20 FCA02 Elektromos SE - Kézilabda UP. Kft „A” 6-22 (2-8)
18:00 FCB03 Salgótarjáni Strandépítők - Békés-Drén KC 17-17 (11-7)
18:40 FCB04 Gyöngyösi KK 2006 - Törökszentmiklós KE 5-14 (1-4)
19:20 FCA03 Egri SBS SE - Debrecen SC S 11-1 (6-0)
20:00 FCA04 Kézilabda UP. Kft „A” - Kecskemét SI „A” 13-9 (6-5)

2017. szeptember 2. szombat

08:00 FCB05 Gyöngyösi KK 2006 - Békés-Drén KC 9-17 (5-8)
08:40 FCB06 Gyömrői KA - Salgótarjáni Strandépítők 12-26 (6-16)
09:20 FCC05 Gyöngyösi KK 2005 - Kecskemét SI „B” 26-7 (14-3)
10:00 FCC06 Eger VSI - Kézilabda UP. Kft „B” 6-18 (2-8)
10:45 FCA05 Elektromos SE - Egri SBS SE 12-8 (5-5)
11:30 FCA06 Debrecen SC SI - Kecskemét SI „A” 3-32 (1-13)
12:10 FCB07 Gyöngyösi KK 2006 - Salgótarjáni Strandépítők 12-29 (1-12)
12:50 FCB08 Békés-Drén KC - Gyömrői KA 22-7 (11-2)
13:30 FCC07 Ózdi KC - Eger VSI 10-10 (7-4)
14:10 FCC08 Kézilabda UP. Kft „B” - Gyöngyösi KK 2005 14-13 (8-3)
14:50 FCA07 Elektromos SE - Kecskemét SI „A” 8-20 (4-9)
15:40 FCA08 Debrecen SC SI - Kézilabda UP. Kft „A” 3-21 (2-12)
16:20 FCB09 Békés-Drén KC - Törökszentmiklós KE 14-12 (8-7)
17:00 FCC09 Ózdi KC - Kézilabda UP Kft. B 10-15 (5-9)
17:40 FCC10 Eger VSI - Kecskemét SI „B” 18-10 (9-4)
18:20 FCC10 Törökszentmiklós KE - Gyömrői KA 23-6 (10-3)
19:00 FCA09 Kézilabda UP. Kft „A” - Egri SBS SE 21-11 (14-4)
19:40 FCA10 Debrecen SC SI - Elektromos SE 4-18 (3-8)

Helyosztó mérkőzések

Vályi-Nagy Károly Sportcsarnok

2017.szeptember 3. vasárnap

08:00 FCH Debrecen SC SI – Gyömrői KA
08:50 FCH Elektromos SE – Törökszentmiklós KE
09:40 FCH Eger SBS – Gyöngyösi KK 2006
10:30 FCH Kecskeméti SI A – Békés Drén KC
11:20 FCH Debrecen SC SI – Kecskemét SI B
12:10 FCH Eger SBS – Ózdi KC
13:00 FCH Elektromos SE – Eger VSI
13:10 FCH Kecskemét SI A – Gyöngyösi KK 2005
13:55 FCH Gyömrői KA – Kecskeméti SI B
14:40 FCH Gyöngyösi KK 2006 – Ózdi KC
15:30 FCH Törökszentmiklós KE – Eger VSI
16:20 FCH Békés Drén KC – Gyöngyösi KK 2005

FD 2007 fiú – Gyöngyös

A csoport: Békés-Drén KC 8 pont, Tata KC 6, Kézilabda UP Kft. 4, Gyöngyösi KK „B” 2, Beszterce DSE 0
B csoport: Kecskeméti SI 7 pont, Mezőkövesdi KC 7, Gyöngyösi KK „A” 4, Debrecen SE SI 2, Egri VSI 0

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 1.

Dr. Fejes András Sportcsarnok

9:00 FDB01 Gyöngyösi KK „A” - Egri VSI 10-8 (3-3)
09:40 FDA01 Gyöngyösi KK „B” - Beszterce DSE 16-7 (11-3)
10:20 FDA02 Kecskeméti SI - Egri VSI 14-8 (6-1)
11:00 FDA02 Kőkúti Sasok TATA- Beszterce DSE 17-7 (9-5)

Vályi-Nagy Károly Spotcsarnok

14:00 FDA03 Békés-Drén KC - Kőkúti Sasok TATA 14-7 (6-4)
14:45 FDB03 Gyöngyösi KK „A” - Kecskemét SI 11-20 (7-9)
15:20 FDA04 Kézilabda UP. Kft. - Békés-Drén KC 8-16 (4-6)
16:00 FDB04 Mezőkövesd KC - Debrecen SI 14-8 (7-5)

Kálváriaparti Általános Iskola

18:40 FDA05 Kézilabda UP. Kft. - Gyöngyösi KK „B” 10-9 (3-6)

2017. szeptember 2. szombat

Dr. Fejes András Sportcsarnok

13:00 FDB06 Kecskemét SI - Debrecen SE SI 19-7 (9-2)
13:40 FDB07 Egri VSI - Mezőkövesd KC 6-14 (2-10)
14:20 FDA05 Gyöngyösi KK „B” - Kőkúti Sasok TATA 12-14 (7-8)
15:10 FDA06 Kézilabda UP. Kft. - Beszterce DSE 18-11 (9-2)
18:50 FDB05 Gyöngyösi KK „A” - Debrecen SI 10-9 (4-3)

Kálváriaparti Általános Iskola

16:20 FDB08 Egri VSI - Debrecen SE SI 11-13 (3-9)
17:10 FDB09 Mezőkövesd KC - Gyöngyösi KK A 15-11 (8-6)
17:50 FDA08 Kézilabda UP. Kft. - Kőkúti Sasok TATA 11-12 (7-5)
18:30 FDA07 Békés-Drén KC - Beszterce DSE 25-7 (14-4)
18:50 FDB10 Kecskemét SI - Mezőkövesd KC 12-12 (7-5)
19:40 FDA09 Békés-Drén KC - Gyöngyösi KK „B” 23-5 (12-3)

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Kálváriaparti Általános Iskola

08:00 FDH Beszterce DSE – Eger VSI
12:50 FDH Gyöngyösi KK B – Debrecen SI
13:30 FDH Kézilabda UP Kft. – Gyöngyösi KK A

Dr. Fejes András Sportcsarnok

9:40 FDH Tata KC – Mezőkövesdi KC
10:10 FDH Békés Drén KC – Kecskeméti KE

LB 2004-2005 lány – Hatvan

A csoport: EURONOVEX USE 8 pont, Gyöngyösi KK 6, Kecskemét 4, Gyömrői KA 2, Szigetszentmiklós B 0
B csoport: Törökszentmiklós KE 8 pont, Szigetszentmiklós A 6, Salgótarján Strandépítők 4, Lóczi DSE 2, Egri VSI 0

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 1.

Kodály Zoltán Általános Iskola

12:00 LBA01 Gyöngyösi KK – Kecskemét 24-20 (12-7)
12:50 LBA02 Szigetszentmiklós B - Gyömrői KA 13-35 (5-13)
13:40 LBB01 Salgótarjáni Strandépítők - Egri VSI 14-10 (6-4)
14:30 LBB02 Szigetszentmiklós A - Törökszentmiklós KE 12-14 (7-11)
15:20 LBA05 Szigetszentmiklós B - EURONOVEX USE 7-28 (1-17)
16:10 LBA04 Kecskemét - Gyömrői KA 21-18 (9-8)
17:00 LBB03 Egri VSI - Lóczi DSE 12-13 (7-7)
17:50 LBB04 Salgótarjáni Strandépítők - Törökszentmiklós KE 10-23 (6-13)
18:40 LBA03 EURONOVEX USE - Gyöngyösi KK 28-18 (12-7)
19:30 LBB05 Lóczi DSE - Szigetszentmiklós A 11-33 (4-16)

2017. szeptember 2. szombat

Kodály Zoltán Általános Iskola

08:00 LBA06 Gyöngyösi KK - Szigetszentmiklós B 25-6 (13-3)
09:20 LBA07 EURONOVEX USE - Gyömrői KA 25-19 (14-7)
10:10 LBB06 Egri VSI - Törökszentmiklós KE 13-20 (3-14)
11:00 LBB08 Gyöngyösi KK - Gyömrői KA 22-14 (13-7)
13:10 LBB07 Szigetszentmiklós A - Salgótarján Strandépítők 28-9
14:00 LBA07 Kecskemét - EURONOVEX USE 12-21 (8-11)
16:10 LBB08 Szigetszentmiklós A - Egri VSI 30-13 (14-5)
17:00 LBB09 Lóczi DSE - Salgótarján Strandépítők 12-17 (5-6)
19:10 LBB10 Törökszentmiklós KE - Lóczi DSE 34-4
20:00 LBA10 Szigetszentmiklós B – Kecskemét 11-19

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Kodály Zoltán Általános Iskola

10:00 LB9. H Szigetszentmiklós B – Egri VSI
10:50 LB7. H Gyömrői KA - Lóczi DSE
13:00 LB5. H Kecskemét – Salgótarjáni Strandépítők
15:10 LB 3. H Gyöngyösi KK – Szigetszentmiklós A
15:50 LB 1. H EURONOVEX USE – Törökszentmiklós KE

LC 2006 lány – Hatvan

A csoport: Gyöngyösi KK „A” 4 pont, EURONOVEX USE 4, Kecskemét SI 2, Beszterce DSE 2, Lóczi DSE 0

Csoportmérkőzések

2017. szeptember 2. szombat

Kodály Zoltán Általános Iskola

11:50 LC01 Gyöngyösi KK - EURONOVEX USE 11-9 (6-4)
12:30 LC01 Lóczi DSE - Beszterce DSE 5-12 (1-5)
14:50 LC03 Kecskemét SI - Gyöngyösi KK 8-12 (4-7)
15:30 LC04 Lóczi DSE - EURONOVEX USE 4-21 (2-8)
17:50 LC08 Beszterce DSE - EURONOVEX USE 7-18
18:30 LC09 Lóczi DSE - Kecskeméti SI 4-13

Helyosztó mérkőzések

2017. szeptember 3. vasárnap

Kodály Zoltán Általános Iskola

11:40 LC10 Gyöngyösi KK - Beszterce DSE
12:20 LC12 EURONOVEX USE - Kecskeméti SI
13:40 LC10 Gyöngyösi KK - Lóczi DSE
14:30 LC12 Beszterce DSE - Kecskeméti SI

Letölthető eredménylisták

FA Fiú 2001-2002

FB Fiú 2003-2004

FC Fiú 2005-2006

FD Fiú 2007

LB lány 2004-2005

Kategória: Híreink
2017. augusztus 19. szombat 12:24

Elkészült a Mátra Kupa sorsolása

A Gyöngyösi Kézilabda Klub elkészítette a Mátra Kupa sorsolását. A szeptember 1-je és 3-a között, Gyöngyösön és Hatvanban zajló nemzetközi utánpótlás kézilabda tornán idén összesen hatvanöt csapat indul.

01 matrakupa 2017

Hatalmas érdeklődés övezte a 2017-es, 7. Mátra Kupa kiírását, amelyen összesen 65 csapat méri össze a tudását. Fiú és lány csapatok, összesen hat korosztályban versenyeznek majd, a házigazda Gyöngyösi Kézilabda Klub pedig valamennyi korosztályban képviselteti magát, s van, ahol két csapattal vág neki a küzdelmeknek. A tornán a legjelentősebb klubok és utánpótlás-műhelyek képviseltetik magukat, jó hangulatú, nagy csatáknak lehetünk szemtanúi.

A 7. Mátra Kupa sorsolásai:

Lány 2006 (Hatvan)

Lány 2004-2005 (Hatvan)

Fiú 2001-2002 (Gyöngyös)

Fiú 2003-2004 (Gyöngyös)

Fiú 2005-2006 (Gyöngyös)

Fiú 2007 (Gyöngyös)

Kategória: Híreink

Tabella

  • K&H liga

    1. MOL-Pick Szeged 8
    2. Telekom Veszprém 6
    3. Balatonfüredi KSE 6
    4. Eger SBS Eszterházy 6
    5. Dabas KC VSE 4
    6. CYEB Budakalász 3
    7. Ceglédi KKSE 3
    8. Grundfos Tatabánya KC 2
    9. Sport36-Komló 2
    10. FTC 2
    11. B. Braun Gyöngyös 2
    12. Váci KSE 0
    13. Csurgói KK 0
    14. Orosházi FKSE-LINAMAR 0

banner