Események

K&H férfi kézilabda liga

Helyezés Csapat M GY D V LG KG GK P
1. MOL-Pick Szeged 26 25 0 1 841 574 267 50
2. Telekom Veszprém 26 25 0 1 821 584 237 50
3. Grundfos Tatabánya KC 25 19 2 4 687 612 75 40
4. CYEB Budakalász 25 15 1 9 637 641 -4 31
5. Csurgói KK 26 14 2 10 678 661 17 30
6. Balatonfüredi KSE 26 13 1 12 667 650 17 27
7. Orosházi FKSE-LINAMAR 26 12 0 14 656 710 -54 24
8. Sport36-Komló 26 8 5 13 624 694 -70 21
9. Eger SBS Eszterházy 26 9 1 16 628 677 -49 19
10. Váci KSE 26 8 2 16 649 718 -69 18
11. Ceglédi KKSE 26 7 3 16 632 716 -84 17
12. B. Braun Gyöngyös 26 7 1 18 629 695 -66 15
13. Balmazújvárosi KK 26 4 3 19 618 726 -108 11
14. Mezőkövesdi KC 26 4 1 21 669 778 -109 9

Férfi kézilabda NB II. Északkelet

Helyezés Csapat M GY D V LG KP GK P
1. DEAC 22 18 2 2 623 501 122 38
2. Juhász '99 Füzesabonyi SC 22 15 3 4 584 465 119 33
3. Mezőkövesdi KC U23 22 14 1 7 637 563 74 29
4. B. Braun Gyöngyös U23 22 14 0 8 590 563 27 28
5. Fehérgyarmati VSE 22 12 2 8 608 545 63 26
6. Kazincbarcikai KSE 22 11 1 10 599 588 11 23
7. Kisvárdai KC 22 10 3 9 563 555 8 23
8. Berettyó MSE 22 8 4 10 559 574 -15 20
9. Nádudvari ASK 22 5 5 12 585 625 -40 15
10. Hajdúböszörményi TE 22 6 2 14 520 613 -93 14
11. Balmazújvárosi KK U23 22 5 1 16 508 587 -79 11
12. Eger SBS Eszterházy U23 22 1 2 19 542 739 -197 4

B. Braun Gyöngyös 2016/2017

K&H férfi kézilabda liga = nincs jelölés

Magyar Kupa = MK

Ligakupa = LK

http://gykk.hu/index.php/
2016. 09. 10. szombat 18:00  B. Braun Gyöngyös - Balatonfüredi KSE 24-23
2016. 09. 17. szombat 18:00 Grundfos Tatabánya - B. Braun Gyöngyös 24-19
2016. 09. 20. kedd 18:00 B. Braun Gyöngyös - MOL-Pick Szeged 25-39
2016. 10. 01. szombat 18:00 B. Braun Gyöngyös - CYEB Budakalász 23-21
2016. 10. 04. kedd 18:30 Nyíregyházi SN KFT – B. Braun Gyöngyös (MK) 22-26
2016. 10. 08. szombat 18:00 Orosházi FKSE - B. Braun Gyöngyös 27-23
2016. 10. 15. szombat 18:00 B. Braun Gyöngyös - Váci KSE 28-24
2016. 10. 22. szombat 18:00 Sport36-Komló - B. Braun Gyöngyös 20-19
2016. 10. 26. szerda 18:30 Váci KSE - B. Braun Gyöngyös (MK) 25-20
2016. 10. 30. vasárnap 18:00 Mezőkövesdi KC - B. Braun Gyöngyös 33-35
2016. 11. 18. péntek 18:00 B. Braun Gyöngyös - Eger SBS Eszterházy 21-21
2016. 11. 27. vasárnap 18:00 Ceglédi KKSE - B. Braun Gyöngyös 36-24
2016. 11. 29. kedd 18:30 Dabas KC VSE - B. Braun Gyöngyös (LK) 25-28
2016. 12. 03. szombat 18:00 B. Braun Gyöngyös - Balmazújvárosi KK 27-21
2016. 12. 10. szombat 18:00 Csurgói KK - B. Braun Gyöngyös 28-20
2016. 12. 13. kedd 18:00 B. Braun Gyöngyös - Balmazújvárosi KK (LK) 20-23
2016. 12. 16. péntek 18:00 Balatonfüredi KSE - B. Braun Gyöngyös 26-21
2017. 01. 11. szerda 18:00 B. Braun Gyöngyös - Eger SBS Eszterházy (LK) 23-25
2017. 01. 13. péntek 16:00 Balmazújvárosi KK - B. Braun Gyöngyös (LK) 27-26
2017. 01. 17. kedd 18:00 Sport36-Komló - B. Braun Gyöngyös (LK) 26-26
2017. 01. 18. szerda 11:00 B. Braun Gyöngyös - Sport36-Komló (LK) 28-23
2017. 01. 20. péntek 17:00 Eger SBS Eszterházy - B. Braun Gyöngyös (LK) 19-21
2017. 01. 25. szerda 18:00 B. Braun Gyöngyös - Dabas KC VSE (LK) 25-20
2017. 02. 03. péntek 17:00 B. Braun Gyöngyös - Ceglédi KKSE (felkészülés) 29-23
2017. 02. 11. szombat 18:00  B. Braun Gyöngyös - Grundfos Tatabánya 26-31
2017. 02. 14. kedd 18:00 MOL-Pick Szeged - B. Braun Gyöngyös 36-27
2017. 02. 17. péntek 18:00 B. Braun Gyöngyös - Telekom Veszprém 24-35
2017. 02. 25. szombat 18:00  CYEB Budakalász - B. Braun Gyöngyös 25-24
2017. 03. 04. szombat 18:00 B. Braun Gyöngyös - Orosházi FKSE LINAMAR 18-19
2017. 03. 11. szombat 18:00 Váci KSE - B. Braun Gyöngyös 23-22
2017. 03. 18. szombat 18:00  B. Braun Gyöngyös - Sport36-Komló 25-26
2017. 03. 25. szombat 18:00 B. Braun Gyöngyös - Mezőkövesdi KC 30-23
2017. 04. 03. hétfő 18:00  Telekom Veszprém - B. Braun Gyöngyös 28-23
2017. 04. 15. szombat 18:00  Eger SBS Eszterházy - B. Braun Gyöngyös 25-22
2017. 04. 22. szombat 18:00 B. Braun Gyöngyös - Ceglédi KKSE 35-27
2017. 04. 29. szombat 18:00 König-Trade Balmazújváros - B. Braun Gyöngyös 25-21
2017. 05. 02. kedd 16:00 Férfi Junior Válogatott - B. Braun Gyöngyös 26-24
2017. 05. 13. szombat 18:00  B. Braun Gyöngyös - Csurgói KK 23-29

B. Braun Gyöngyös U23 2016/2017

Férfi kézilabda NB II. Észak-kelet

2016. 09. 14. szerda 19:30 DEAC - B. Braun Gyöngyös U23 31-20
2016. 09. 23. péntek 19:00 B. Braun Gyöngyös U23 - Kazinbarcikai KSE 35-25
2016. 10. 02. vasárnap 18:00 Kisvárdai KC - B. Braun Gyöngyös U23 24-23
2016. 10. 07. péntek 18:30 B. Braun Gyöngyös U23 - Fehérgyarmati VSE 25-24
2016. 10. 16. vasárnap 18:00 Mezőkövesdi KC U23 - B. Braun Gyöngyös U23 34-26
2016. 10. 25. kedd 18:30 B. Braun Gyöngyös U23 - Eger SBS U23 33-24
2016. 11. 02. szerda 18:30 Nádudvari ASK - B. Braun Gyöngyös U23 27-29
2016. 11. 13. vasárnap 14:00 Balmazújváros U23 - B. Braun Gyöngyös U23 16-27
2016. 11. 20. vasárnap 17:00 B. Braun Gyöngyös U23 - Berettyó MSE 33-24
2016. 11. 24. csütörtök 19:00 Juhász '99 Füzesabony - B. Braun Gyöngyös U23 30-22
2016. 12. 02. péntek 18:30 B. Braun Gyöngyös U23 - Hajdúböszörményi TE 32-26
2017. 02. 16. csütörtök 19:00 B. Braun Gyöngyös - DEAC 20-15
2017. 02. 25. szombat 16:00 Kazincbarcikai KSE - B. Braun Gyöngyös U23 30-25
2017. 03. 03. péntek 19:00 B. Braun Gyöngyös U23 - Kisvárdai KC 27-24
2017. 03. 11. szombat 18:00 Fehérgyarmati VSE - B. Braun Gyöngyös U23 28-18
2017. 03. 17. péntek 19:00 B. Braun Gyöngyös U23 - Mezőkövesdi KC U23 29-32
2017. 03. 24. péntek 19:00 Eger SBS U23 - B. Braun Gyöngyös U23 26-33
2017. 03. 31. péntek 19:00 B. Braun Gyöngyös U23 - Balmazújvárosi KK U23 23-19
2017. 04. 08. szombat 17:00 Berettyó MSE - B. Braun Gyöngyös U23 28-27
2017. 04. 14. péntek 19:30 B. Braun Gyöngyös U23 - Nádudvari ASK 35-33
2017. 04. 20. csütörtök 19:00 B. Braun Gyöngyös U23 - Juhász '99 Füzesabony 23-21
2017. 04. 29. szombat 18:00 Hajdúböszörményi TE - B. Braun Gyöngyös U23 20-24

i

rek/item/675-mkc_bbgy_20151209

Tabella

  • K&H liga

    1. MOL-Pick Szeged 50
    2. Telekom Veszprém 50
    3. Grundfos Tatabánya KC 40
    4. CYEB Budakalász 31
    5. Csurgói KK 30
    6. Balatonfüredi KSE 27
    7. Orosházi FKSE-LINAMAR 24
    8. Sport36-Komló 21
    9. Eger SBS Eszterházy 19
    10. Váci KSE 18
    11. Ceglédi KKSE 17
    12. B. Braun Gyöngyös 15
    13. Balmazújvárosi KK 11
    14. Mezőkövesdi KC 9

    NB II. Északkelet

    1. DEAC 38
    2. Juhász '99 Füzesabonyi SC 33
    3. Mezőkövesdi KC U23 29
    4. B. Braun Gyöngyös U23 28
    5. Fehérgyarmati VSE 26
    6. Kazincbarcikai KSE 23
    7. Kisvárdai KC 23
    8. Berettyó MSE 20
    9. Nádudvari ASK 15
    10. Hajdúböszörményi TE 14
    11. Balmazújvárosi KK U23 11
    12. Eger SBS Eszterházy U23 4

banner





banner